Polo Tv Newsy Zobacz oficjalny trailer „Disco Polo" - filmu o złotej erze tego nurtu muzycznego w Polsce

Zobacz oficjalny trailer „Disco Polo" - filmu o złotej erze tego nurtu muzycznego w Polsce

dodano: 20.01.2015

Oficjalny trailer „Disco Polo", pierwszej kinowej produkcji o początkach disco polo możecie już oglądać w sieci. Sprawdźcie, jakich emocji dostarczy Wam już od 27 lutego film Maćka Bochniaka! Kręcony z hollywoodzkim rozmachem ma szansę stać się prawdziwym kinowym hitem. Nie możecie tego przegapić!

fot. J. Sokal
Jak wyglądała walka o sukces w złotych latach disco polo? Czy wszyscy Polacy to jedna rodzina? Już 27 lutego widzowie w całej Polsce będą się mogli o tym przekonać za sprawą barwnej i niezwykle oryginalnej historii pt. „Disco Polo”. To film o szalonych latach dziewięćdziesiątych i początkach polskiej muzyki tanecznej opowiedziany z fantazją, dowcipem i rozmachem.

fot. J. Sokal

- „Disco Polo" nie jest wyłącznie filmem o muzykach i muzyce tego nurtu - podkreślił reżyser Maciej Bochniak. - Na kanwie perypetii głównych bohaterów, chłopaków z prowincji, napędzanych marzeniami o tzw. lepszym życiu i szybkiej karierze w showbiznesie, chcemy opowiedzieć o kawałku naszej najnowszej historii, o polskiej mentalności, o pogoni za sukcesem i marzeniami w zderzeniu z realiami kapitalizmu - precyzuje reżyser.

 
W filmie pojawiła się plejada najzdolniejszych polskich aktorów. Zobaczycie wśród nich m.in. Tomasza Kota, Dawida Ogrodnika, Joannę Kulig i Piotra Głowackiego. Scenariusz do tej produkcji to owoc wspólnej pracy reżysera Maćka Bochniaka i debiutującego w roli scenarzysty Mateusza Kościukiewicza. Film wchodzi do kin w całej Polsce 27 lutego. Oficjalny trailer zobaczysz TU.