Polo Tv Newsy Zostań gwiazdą disco polo! Piąta jubileuszowa edycja Disco Star rusza lada moment! Sprawdźcie terminy castingów!

Zostań gwiazdą disco polo! Piąta jubileuszowa edycja Disco Star rusza lada moment! Sprawdźcie terminy castingów!

dodano: 16.12.2016

Piąta edycja Disc Star coraz bliżej! Znamy już terminy castingów! Sprawdźcie gdzie nasi jurorzy czekać będą na przyszłe gwiazdy muzyki disco polo! Zobaczcie kiedy odbędą się wstępne przesłuchania do waszego ulubionego programu. Nie przegapcie szansy na wielką sceniczna karierę! Może to właśnie na was czekamy?!

Zdjęcie z artykułu: Zostań gwiazdą disco polo! Piąta jubileuszowa edycja Disco Star rusza lada moment! Sprawdźcie terminy castingów!
Disco Star piąta edycja źródło: Materiały Polo tv

Kultowy talent show stacji Polo tv już po raz piaty zagości na naszej antenie. To będzie jubileuszowa edycja, w której na pewno nie zabraknie najjaśniejszych gwiazd disco polo. Jeszcze więcej przebojów disco polo i 36 wykonawców, którzy walczyć będą o miano nowej Disco Star! Wpadajcie na castingi i pokażcie się od najlepszej strony. Może to właśnie do was uśmiechnie się w fortuna. W tym roku czekamy na was od 12:00 w Lublinie, Białymstoku i Warszawie. Po raz pierwszy na liście castingowej Disco Star pojawi się Poznań! Już teraz podajemy wam terminy przesłuchań oraz  dokładne adresy.

4.01.2017 Białystok - Hotel Gołębiewski, ul. Pałacowa 7

12.01.2017 Lublin - Hotel Mercure Lublin Centrum, ul. Aleje Racławickie 12

19.01.2017 Poznań - Sheraton Poznan Hotel, ul. Bukowska 3/9

23.01.2017 Warszawa -  Explosion Club, ul. Wał Miedzeszyński 646

 Przybywajcie tłumnie i niech disco polo będzie z wami! Wiemy, że gdzieś wśród was jest Disco Star 2017! Pomóżcie nam ją znaleźć! Castingi we wszystkich miastach rozpoczynają się w samo południe!