Miłość w rytmie disco

Miłość w rytmie disco
„Miłość w rytmie disco” to nowy serial na antenie telewizji Polo tv. Głównymi bohaterami są Nikola, Paweł i Daro, pracownicy dyskoteki. Dla nich klub to miejsce pracy, dla pozostałych bohaterów to sposób na rozrywkę. Istotną role w serialu odgrywa muzyka dance i disco polo, są to liczne fragmenty autentycznych koncertów zrealizowanych przez Polo tv.

11 odcinków serii opowiada o sercowych perypetiach głównych bohaterów, a także życiowych wyzwaniach współczesnych młodych ludzi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. W serialu nie zabraknie przyjaźni, miłość, zdrady, obojętności, która boli i prawdy, która rani. Nie zabraknie także największych hitów muzyki dance i disco polo. Piosenkę promującą tę produkcję nagrał zespół Weekend. W serialowej dyskotece wszystko zaczyna się i kończy w rytmie disco.

W drugim sezonie serialu do dwójki bohaterów znanych widzom z pierwszego sezonu serialu, pracowników klubu Pawła i Nikoli dołączą dwie nowe postacie - Klaudia i Robson. W kolejnych odcinkach drugiego sezonu wraz z całą czwórką poznawać będziemy perypetie kolejnych gości klubu, którzy będą opowiadać nam o  wydarzeniach ze swojego życia. Tło dla ich perypetii stanowić będzie, podobnie jak w poprzedniej serii, muzyka disco polo. W każdym z odcinków pojawią się najpopularniejsze zespoły disco polo i najbardziej lubiani wykonawcy muzyki tanecznej, w tym między innymi: Czadoman, Pudzian Band, Jago Young, D-Bomb, Pudzian Band, After Party i Power Play.