2018-12-04

Dwa wyjątkowe wydawnictwa od zespołu Mejk

0

Grupa przygotowała aż dwie płyty specjalnie dla największych fanów. Na rynku oprócz albumu świątecznego z okazji 20-lecia zespołu pojawiło się kolejne niezwykłe wydawnictwo.

Mejk tworzą dwie charyzmatyczne i nietuzinkowe osoby. Swoje początki zespół datuje na 1999 rok. Obecny skład stanowią Elwira i Mariusz oraz ich tancerze. To zgrany duet, również poza sceną. Śpiewają, komponują, a co najważniejsze, mają na swoim koncie kilkaset występów przed publicznością w całej Polsce. Zdobyli wiele nagród muzycznych, które potwierdzają ich profesjonalizm.

Kilka dni temu, Mejk wydał Najpiękniejsze kolędy. Do piosenki „Skrzypi wóz” zespół przygotowuje klip, który będzie cieszył oko i ucho już niebawem. Na albumie wszystkie kolędy zaaranżowane są tradycyjnie, bez zbędnych udziwnień i kombinacji. Po prostu najpiękniejsze tradycyjne kolędy polskie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Elwira Mejk (@elwiramejk)Lis 30, 2018 o 7:15 PST

Dodatkowo, z okazji jubileuszu, zespół przygotował nowy album. Na płycie, znajdują się takie przeboje jak „Tańczę z nim do rana”, „O Mamma mia”, „Na parterze” i „Kocham tylko Ciebie”.

Elwira i Mariusz w trakcie rozmowy z Radiem WAWA ujawnili nazwy utworów, które wydadzą w 2019 roku. Jeden z nich będzie zatytułowany „Koty”, a drugi „Halo, Halo, Kochanie!”. Już nie możemy się doczekać tych nowych brzmień…

Mamy nadzieję, że zarówno nowe piosenki od discopolowego małżeństwa, jaki i ich wykonania kolęd, spotkają się z uznaniem fanów formacji.

Komentarze
© Polo TV 2018