2020-01-09

„Disco Band Weselny Show” - Zgłoś się na casting!

0

Ruszają przesłuchania do muzycznego show w Polo TV. Jeśli wraz z zespołem występujesz na weselach i czujesz, że scena to Twój żywioł, przyjdź na przesłuchania! Jurorami są Magda Narożna, Sławomir Świerzyński, a także Kuba Urbański oraz Norbert Bieńkowski. Pokażcie się całej Polsce!

Największe gwiazdy muzyki tanecznej zaczynały swoja karierę od występowania na weselach! Piękni i Młodzi, Playboys, Bayera, Jagoda, Eratox i wielu innych! Teraz i Ty możesz pójść w ich ślady i spełnić własne muzyczne marzenia. Dołącz do grona gwiazd!

Ruszyły castingi do nowego programu Disco Band Weselny Show! Polo TV poszukuje zespołów grających na weselach! Jeżeli występujesz w formacji muzycznej (minimum jeden wokalista plus osoba grająca na instrumencie), potrafisz porwać gości do tańca i jak nikt inny rozgrzewasz parkiet do czerwoności ten program jest właśnie dla Ciebie! Wyślij swoje zgłoszenie już teraz na adres mailowy wesele@grupazpr.pl.

Uczestników za stołem jurorskim oceniać będą: Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, Sławomir Świerzyński z grupy Bayer Full, a także kontrowersyjni prowadzący program „Imprezuj z nami” Kuba Urbański oraz Norbert Bieńkowski. Gospodarzami Disco Band Weselny Show będą Klaudia Wiśniowska oraz Wojciech Grodzki!

Regulamin programu dostępny na: https://tiny.pl/t2nqv

Komentarze
© Polo TV 2018