2020-07-29

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 14 sierpnia w Polo TV!

0

Kto wystąpi na największej imprezie weselnej tego lata? Znamy oficjalną listę gwiazd. W piątkowy wieczór na żywo od godz. 20:05 transmisja z Amfiteatru Mrągowo, a na scenie plejada wyjątkowych artystów, których wielkie hity od lat towarzyszą biesiadnikom podczas hucznych zaślubin. Kogo zobaczymy? Jakie piosenki zaśpiewają? Tego koncertu nie można przegapić!

Przejrzeliśmy wszystkie listy najpopularniejszych weselnych przebojów. Wybraliśmy utwory, przy których weselnicy tańczą i śpiewają do białego rana. Już 14 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020. Kto tym razem stanie na ślubnym kobiercu? Gospodarzami wydarzenia będą jak zawsze niezawodni Ela Romanowska i Rafał Maserak oraz nowa para młoda: Hania Żudziewicz, tancerka znana widzom z programu „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz Krzysztof Hanke, popularny satyryk, lider śląskiego kabaretu Rak.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. To gwarancja najlepszej zabawy przy piosenkach, które zna i nuci każdy z nas. W tym roku czeka nas zmiana ról i prawdziwe weselne tornado. Uwielbiana przez mieszkańców Mrągowa młoda para – Ela Romanowska i Rafał Maserak, zorganizują ślub i huczne wesele dla ukochanego taty Eli – Krzysztofa Hanke i jego młodej narzeczonej – Hani Żudziewicz. Zakochany po uszy senior rodu, zdaje się na wiedzę i doświadczenie córki oraz zięcia, sam z kolei poświęca czas pięknej pannie młodej, która z wielką przyjemnością już szuka idealnej sukni na tą wyjątkową noc. Czy córka znajdzie nić porozumienia z przyszłą macoszką? A może sekretne spojrzenia Rafała na piękną pannę młodą wywołają zazdrość i będą powodem małżeńskich kłótni?

Mazurskie wesele nie może obejść się bez najlepszych tanecznych przebojów i plejady uwielbianych przez publiczność artystów. Wspólnie z Elą stworzyliśmy weselną listę przebojów z dedykacją dla ukochanego taty, aby młoda para wraz z weselnymi gośćmy bawili się przy najpopularniejszych weselnych utworach. W piątkowy wieczór na scenie amfiteatru wystąpi boska Kayah, która zaśpiewa największe weselne hity „Prawy do lewego”, czy „Po co, po co”. Wtórować jej będzie Cleo z wpadającymi w ucho hitami „Łowcy gwiazd” i „Za krokiem krok”. Na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią również prawdziwi wyjadacze weselnych parkietów – Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller i grupa Boys, zespoły Classic, Masters, Daj to głośniej i inni. Nie zabraknie także muzycznych szlagierów w wykonaniu Eleni, Andrzeja Rybińskiego, Elektrycznych Gitar. Zobaczymy i usłyszymy również Sławomira, który w ramach prezentu dla młodej pary zaśpiewa swój najnowszy hit „Weselny pyton”. Zapowiada się wyśmienita zabawa do białego rana!

Na mazurskie wesele zapraszamy już 14 sierpnia do amfiteatru w Mrągowie nad jeziorem Czos lub na transmisję wydarzenia na antenie Polsatu, Disco Polo Music i Polo TV od godziny 20:05.

Na Festiwal Weselnych Przebojów 2020 zaprasza Telewizja Polsat, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Miasto Mrągowo.

Komentarze
© Polo TV 2018