2020-09-15

Program „Koncert życzeń z Teresą Werner” w Polo TV

0

Dowiedz się, w jaki sposób złożyć życzenia najbliższym na antenie stacji. To nie lada gratka dla wszystkich fanów przepięknej piosenkarki. Teresa Werner, diwa polskiej sceny muzycznej, w wyjątkowym programie, w którym pojawią się życzenia nadesłane przez widzów. „Koncert życzeń z Teresą Werner” w każdą niedzielę o godz. 12:05 w Polo TV.

Teresa Werner od szesnastego roku życia związana jest z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk. Gwiazda pochodzi z Nakła Śląskiego. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W programie towarzyszy jej prezenter Maciej Smoliński. Przez czas trwania show będziecie mogli składać SMS-owe życzenia dla bliskich. Nie zabraknie takich artystów jak: Teresa Werner, Mariusz Kalaga, Don Wasyl, Bayer Full, Tobi z Monachium oraz ich największych szlagierów! 

Chcesz zrobić rodzinie albo bliskim miłą niespodziankę? Zbliżają się urodziny znajomej osoby albo ważna rocznica w Twoim życiu? Wyślij życzenia na adres teresa.werner@polotv.pl, a one pojawią się w naszym specjalnym programie! Już niebawem Teresa Werner i nowym program na naszej antenie!

Co powinien zawierać e-mail wysłany do nas? Zasady zgłaszania życzeń do programu „Koncert życzeń z Teresą Werner”:

Zgłoszenia życzeń/pozdrowień należy dokonać na adres: teresa.werner@polotv.pl, poprzez przesłanie bezpłatnej wiadomości pocztą elektroniczną (e-mail) zawierającą:

a) imię i nazwisko oraz data urodzin/imienin/rocznicy osoby/osób których życzenia dotyczą, (najlepiej z miesięcznym wyprzedzeniem),

b) treść życzeń w formie pisemnej maksymalnie 500 znaków (można do wiadomość załączyć zdjęcia) wraz z informacją kto przekazuje te życzenia,

c) opcjonalnie treść życzeń można dostarczyć w formie nagrania wideo trwającego nie krócej niż 45 sekund i nie dłużej niż 60 sekund, w formacie HD w mp4, nagranych w poziomie, jako załącznik wiadomości e-mail (można przesłać również link do WeTransfer/iCloud/Google Drive/YouTube lub innego serwisu transferowego on-line).

Wysłanie wiadomości e-mail zawierającej życzenia/pozdrowienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dotyczącego zgłoszeń (regulamin dostępy na www.polotv.pl).

Wszystkie treści życzeń/pozdrowień wysyłane przez użytkowników są moderowane. Dopiero po akceptacji moderatora będą emitowane na antenie POLO TV. O dacie emisji życzeń/pozdrowień redakcja powiadomi drogą mailową.

„Koncert życzeń z Teresą Werner” w niedzielę o godz. 12:05 w Polo TV.

Regulamin Koncert życzeń z Teresą Werner

Komentarze