2021-03-04

Wielkie świętowanie dziesięciolecia Polo TV!

0

Już od dekady stacja prezentuje najlepszą muzykę disco polo i największe gwiazdy! Polo TV plasuje się w ścisłej czołówce kanałów muzycznych w naszym kraju. Jest najlepiej oglądaną telewizją muzyczną. Jakie programy pojawią się w wiosennej ramówce? Sprawdźcie!

Wraz z nową wiosenną ramówką, startują także obchody dziesięciolecia. Co pojawi się na antenie? Wiosna w Polo TV to kontynuacja hitowych pozycji takich jak między innymi „Disco Weekend z Blondi”, w którym wraz z Edytą Folwarską odwiedzamy zaskakujące miejsca i realizujemy szalone pomysły na weekend. A towarzyszy temu oczywiście muzyka disco. Kolejną wiosenną kontynuacją będzie drugi sezon serialu „Wesele z piekła rodem” (sobota, godz. 20.00). W którym każdy odcinek, to inne wesele, inna para młoda i jej rodzina. A każde wesele to inna historia, która zaskakuje swoim przebiegiem i finałem. Nie zabraknie również nowych i szalonych Wyzwań Wojtka Grodzkiego (niedziela, godz. 10:00), przebojowego „Koncertu życzeń z Teresą Werner” (niedziela, 12:05) oraz Roberta Klatta i jego kultowego „Disco Polo Live” (sobota, godz. 19:00). Dni powszednie oczywiście pełne będą muzyki dzięki Liście Przebojów Polo TV (godz. 16:00), Gwiazdorskim popołudniom (godz. 17:00) oraz Video Mix’om 80's, 90's, 00's (godz. 19:00).

W związku z jubileuszem planowane są dodatkowe atrakcje antenowe rozłożone na cały 2021 rok. Wśród nich jest między innymi konkurs, w którym telewidzowie - fani Polo TV - będą mogli wygrać ekskluzywne koncerty gwiazd disco polo. Koncerty te zostaną wyemitowane w Polo TV w wakacje. Również w stałych programach stacja będzie odnosiła się to swojej historii zestawiając na przykład obecne klipy gwiazd, z tymi emitowanymi na początku istnienia kanału. W planach oprócz powstania specjalnego spotu promującego jubileusz jest jeszcze kilka niespodzianek - między innymi wielkie koncerty jubileuszowe.

Komentarze