2021-06-11

Letnia scena POLO TV. Zobacz szczegóły drugiej edycji!

0

Gorące wakacje i wielki powrót hitu z 2020 roku. 10 koncertów na 10-lecie stacji! Start Letniej Sceny POLO TV zaplanowano 26 czerwca 2021 roku. Wydarzenie będzie odbywać się przez kolejnych 10 tygodni. Oto najważniejsze informacje o wyjątkowej imprezie.

Już od 26 czerwca w każdą sobotę fani POLO TV spotkają się z największymi gwiazdami disco polo, na 10 koncertach. Tak jak w 2020 roku, występy zostaną zrealizowane w miejscach, które są bliskie sercu artystów. Ekipa Polo TV zbuduje mini-sceny w ogródkach, domach, tarasach, boisku piłkarskim czy na polanie pod samymi Tatrami. Bez publiczności pod sceną, ale z największą i najwierniejsza publiką - widzami POLO TV. Każdy z odcinków będzie składał się z 2 lub 3 mini-recitali muzyków, podczas których wykonają oni zarówno swoje najbardziej znane hity, jak i premierowe nigdy dotąd niepublikowane nagrania.

Podczas wydarzenia zaplanowano występy takich artystów jak: Piękni i Młodzi, Playboys, Miły Pan, Skaner, Magda Niewińska, Marcin Siegieńczuk, Toskańsky, Camasutra, After Party, Joker, Capitan Folk, Weekend, Freaky Boys, Bqll, Andre, zespół Classic. W programie po raz pierwszy zagrają duety gwiazd: Playboys i Miły Pan, Macin Siegieńczuk i Magda Niewińska oraz Camasutra i After Party. Koncerty wzbogacą krótkie wywiady, również z gośćmi specjalnymi, znanymi z pierwszej edycji programu, w których gwiazdy wspominać będą dekadę istnienia POLO TV.

Ostatni 10. koncert odbędzie się z publicznością, gdyż na koncert zostanie zaproszonych 10 telewidzów, laureatów konkursu urodzinowego stacji.

  

Premiera: w każdą sobotę (od 26 czerwca do 28 sierpnia), godzina 14:15.

Powtórki: niedziela godzina 17:00, wtorek godzina 18:30, czwartek godzina 18:15.

Komentarze