Polo Tv Newsy Polo tv Hit Festival Super Premiera 2015 dla zespołu Mig!

Polo tv Hit Festival Super Premiera 2015 dla zespołu Mig!

dodano: 04.07.2015

Mig został zwycięzcą drugiego Polo tv Hit Festival w Szczecinku! Ich utwór „Wymarzona" głosami naszych widzów został Super Premierą 2015 roku! Serdecznie gratulujemy!Na ten moment artyści i widzowie Polo tv czekali z niecierpliwością! Super Premierą Polo tv Hit Festival 2015 został przebój „Wymarzona" formacji Mig. W konkursie brało udział 20 utworów ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Fani disco polo zdecydowali, że festiwalowa szklana statuetka powinna trafić do ich rąk!
Nagrodę wręczyła Małgorzata Golińska, Dyrektor Artystyczna Festiwalu. Zespół odbierając statuetkę nie krył radości i wzruszenia.
- Pięknie jest - mówił po wejściu na scenę uszczęśliwiony wokalista Marek Gwiazdowski. - To niesamowite, dzięki wielkie!
Przypomnijmy, że na oficjalnym kanale zespołu utwór „Wymarzona" obejrzano już prawie 32 miliony razy! Nie dziwi więc fakt, że to właśnie ten przebój został również uznany najgorętszą premierą ostatnich 12 miesięcy!
To nie jedyna nagroda jaką zespół otrzymał tej nocy. Formacja świętowała na scenie 15-lecie istnienia. Z tej okazji otrzymali okolicznościową statuetkę. Niespodzianką dla grupy i fanów był też zorganizowany specjalnie dla nich show z pokazem balonów.
Polo tv jeszcze raz gratuluje formacji Mig zwycięstwa i życzy kolejnych wielkich hitów na miarę „Wymarzonej”!
Tagi