Polo Tv Newsy Teledyski disco polo z milionami na koncie - kto następny? Stało się M-Power to kolejny z nich!

Teledyski disco polo z milionami na koncie - kto następny? Stało się M-Power to kolejny z nich!

dodano: 19.07.2017

Teledyski disco polo biją rekordy w sieci. Klip do piosenki disco polo „Stało się” M-Power ma już grubo ponad 5 milionów odsłon w sieci!

Zdjęcie z artykułu: Teledyski disco polo z milionami na koncie - kto następny? Stało się M-Power to kolejny z nich!
Piosenki disco polo - M-Power - Stało się źródło: materiały polotv.pl

Teledyski disco polo biją rekordy popularności. Klip do piosenki disco polo „Stało się” M-Power ma już ponad 5 milionów odsłon w sieci. To niesamowite osiągniecie! Brawo! Fani disco polo kochają wielkie liczby! 

Klip pojawił się w sieci 10 stycznia 2017 roku, a zatem wspaniały wynik osiągnął w niewiele ponad pół roku. To wspaniałe osiągnięcie! A Wam jak się podoba ta produkcja M-Power? Znacie teledysk do piosenki disco polo „Stało się” w wykonaniu M-Power? Wiecie już, o czym opowiada tekst tej piosenki? Jeśli nie, to koniecznie nadróbcie zaległości i obejrzyjcie teledysk do piosenki disco polo „Stało się” M-Power w sieci albo w Polo tv. Redakcja Polo tv gratuluje zespołowi M-Power sukcesu! Czekamy na kolejne przeboje disco polo tej wybitnej formacji.

Więcej o klipie do piosenki disco polo „Stało się” i o sukcesach zespołu disco polo M-Power opowiemy Wam w środowym wydaniu Disco Studio - program wyemitujemy 26 lipca 2017 roku o godzinie 17:15. Zapraszamy.

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL