2019-01-10

„Małolatki” MiłegoPana okazały się wielkim sukcesem!

0

Najnowszy teledysk artysty natychmiastowo podbił Internet. Od premiery minęło 2 i pół tygodnia, a klip do piosenki „Małolatki” ma już ponad 6 500 000 wyświetleń na kanale YouTube.

Teledysk do najnowszej produkcji powstał w uroczych wnętrzach resortu w Morągu. Za realizację klipu odpowiada firma FRmusicvideos. Premiera odbyła się tuż przed Wigilią i był to najchętniej oglądamy teledysk w Święta. W niecałe 3 dni od premiery, video obejrzało ponad 1 000 000 osób! Teledysk znalazł się wtedy na 1 miejscu na karcie na czasie na YouTube.

MiłyPan to nowa postać na rynku muzycznym, a jego debiutancki teledysk do piosenki „Królowa” obejrzało już ponad 28 000 000 osób. Bardzo szybko zgromadził rzeszę fanów. Na swoim koncie ma już występ podczas ubiegłorocznego koncertu ŁÓDŹ DISCO FEST w Atlas Arenie, obok największych gwiazd muzyki disco polo. Występ z tego wydarzenia można było obejrzeć także w sylwestrowy wieczór na antenie POLO TV.

Dodatkowo MiłyPan razem z „Małolatkami” znalazł się na listach przebojów YouTube wśród najlepszych utworów, trendów, najpopularniejszych teledysków i wykonawców, zajmując odpowiednio 1, 2 i 5 miejsce.

Komentarze
© Polo TV 2018