Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Dance w Polo TV
poniedziałek-piątek 11:15
Dance w Polo TVProgram w którym nie zabraknie wielkich hitów dance, porywających do tańca! Pozdrów znajomych przez SMS!
Popołudniowy Relax
niedziela 12:00
Popołudniowy RelaxSMS-owe życzenia dla bliskich i muzyka do tańca. W tym programie nie zabraknie największych szlagierów!
Wyzwania Wojtka Grodzkiego
niedziela 10:05
Wyzwania Wojtka GrodzkiegoWojtek Grodzki zostanie poddany ekstremalnym próbom i mrożącym krew w żyłach zadaniom. Czy podoła?
Imprezuj z nami
czwartek 21:15
Imprezuj z namiKuba Urbański z zespołu Playboys oraz prezenter radiowy Norbert Bieńkowski wiedzą, przy czym najlepiej bawią się ludzie...
I Love Disco
poniedziałek i środa 14:30
I Love DiscoPlotki, wieści i metamorfozy ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej. Wszystko, czego nie wiedzieliście o największych gwiazdach!
Norbert na weekend
czwartek 14:30
Norbert na weekendNie wiecie gdzie wyjść na imprezę? Norbert Bieńkowski spieszy z pomocą. Zapraszamy na weekendowy przegląd wydarzeń i koncertów.
Tego słuchacie
poniedziałek-piątek 13:00
Tego słuchacieWojciech Grodzki przemierza polskie miasta i zagaduje napotkanych przechodniów o ulubionych wykonawców i utwory disco polo.
Selfie z fanem
wtorek i piątek 14:30
Selfie z fanemMaciej Smoliński i Jacek Mędrala pytają widzów Polo TV o ich propozycje muzyczne, a na koniec... strzelą sobie pamiątkową fotkę!
Koncerty w Polo TV
niedziela 20:00
Koncerty w Polo TVZapisy występów najpopularniejszych zespołów disco polo podczas koncertów w klubach i na największych festiwalach.
Disco Star
sobota i niedziela 18:00
Disco StarPopularny talent show, w którym uczestniczą młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo, dyskotekową i taneczną.
Imprezownia Polo TV
piątek 20:00 i sobota 20:15
Imprezownia Polo TVNie musisz już wychodzić z domu w piątek i sobotę wieczorem na imprezę. We własnym domu poczujesz się jak w najlepszym klubie!
Disco Relax
niedziela 10:20
Disco RelaxKontynuacja popularnego w latach 90. programu Tomka Samborskiego o muzyce disco polo. W niedzielne poranki!
Disco Polo Live
sobota 19:15
Disco Polo LiveKontynuacja legendarnego programu Disco Polo Live, znanego wszystkim fanom muzyki Disco Polo & Dance.
Miłość w rytmie disco
niedziela-czwartek 01:00
Miłość w rytmie discoSerial telewizji Polo TV opowiada o perypetiach młodych ludzi, którzy spotykają się i pracują w jednej z dużych dyskotek.
Disco Studio
poniedziałek-piątek 17:15
Disco StudioCodzienny popołudniowy relaks! Największe premiery, gorące nowości, relacje z imprez, przebojowi goście i lista przebojów.
© Polo TV 2018