2019-10-14

Jacek Mędrala w serialu „Łowcy cieni. Pod presją” „Pierwsza miłość”

0

Znany i lubiany prezenter stacji POLO.TV pojawi się na małym ekranie. Rola w „Łowcach cieni” nie jest debiutem aktorskim Jacka Mędrali. Mężczyzna wcześniej grał barmana o imieniu Paweł w produkcji „Miłości w rytmie disco”.

W nowym serialu kryminalno-obyczajowym „Łowcy cieni. Pod presją”, Jacek Mędrala wciela się w postać Adama Cybulskiego, męża Maryśki Cybulskiej (Agnieszka Mrozińska). Wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Cybulski, który pracuje jako przedstawiciel handlowy, jest przekonany, że jego żona jest zwykłą policjantką. Maryśka w imię bezpieczeństwa rodziny ukrywa bowiem przed najbliższym otoczeniem, że należy do Łowców Cieni - jest funkcjonariuszką Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP). Adam przez przypadek odkryje prawdę o jej niebezpiecznej pracy i postawi żonie ultimatum: albo ona niezwłocznie rzuci ryzykowny zawód, albo on wniesie do sądu pozew o rozwód oraz odbierze jej dom i dzieci. Małżeństwo Cybulskich zawiśnie na włosku już w drugim odcinku serialu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jacek Mędrala (@jacekmedrala)Wrz 23, 2019 o 8:32 PDT

Premierowe odcinki „Łowców cieni” można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00 na antenie Nowa TV. Powtórki od poniedziałku do czwartku o 20:00. W piątek od 20:00 maraton - aż cztery odcinki z mijającego tygodnia.

Komentarze
© Polo TV 2018