2020-01-09

„Roztańczone Walentynki” coraz bliżej! Kto wystąpi?

0

14 lutego w Małej Arenie Gliwice prawdziwe święto fanów disco. Na scenie wystąpią m.in. formacja Piękni i Młodzi, Miły Pan, Long &Junior i Mejk . Spędzenie wieczoru z gwiazdami muzyki dance jest idealnym rozwiązaniem dla par oraz singli, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie. W Walentynkowy wieczór bawimy się razem!

Muzyka taneczna w Polsce w ostatnich latach podbija serca Polaków ze zdwojoną siłą. Na Walentynkowy wieczór organizatorzy imprezy przygotowali prawdziwe petardy, które skradną serca nie tylko zakochanych ale i singli, którzy uwielbiają dobrze się bawić.

14 lutego w Małej Arenie Gliwice prawdziwe święto fanów disco! Na scenie wystąpią m.in. formacja Piękni i Młodzi, Miły Pan, Daj to Głośniej, C-Bool, Long &Junior, Mejk oraz Victoria Amell . Spędzenie wieczoru z gwiazdami muzyki dance jest idealnym rozwiązaniem dla par oraz singli, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie. W Walentynkowy wieczór bawimy się razem!

Taki skład zwiastuje największe hity ostatnich lat i miesięcy! Piękni i Młodzi z ,,Niewiarą” czy najnowszym ,,Długa noc”, Daj to Głośniej z kasowym ,,Mama ostrzegała” a C-Bool zabierze nas w podróż po najlepiej słuchanych hitach w polskich rozgłośniach radiowych takich jak ,,Never go Away” czy ,,La la Love”. Nie zabraknie również Miłego Pana i "Królowej", oraz śląskiego duetu Long&Junior z hitami ,,Kolorowa sukienka” oraz ,,Tańcz tańcz tańcz”.

Komentarze
© Polo TV 2018