2020-02-24

Najpopularniejsi Królowie Disco zagrają 14 marca w Gdańsku!

0

Zenon Martyniuk, Bad Boys Blue, Fun Factory, Boys i inni wystąpią na jednej scenie! Ergo Arena w Gdańsku już dawno nie gościła tylu gwiazd disco polo. Kolejna edycja festiwalu „Discotex” to idealna okazja, żeby przypomnieć sobie ulubione hity i zobaczyć największe gwiazdy najpopularniejszego gatunku muzycznego w Polsce! Start imprezy 14 marca o godzinie 19:00.

Już 14 marca w Ergo Arenie odbędzie się kolejna edycja festiwalu muzyki tanecznej „Discotex”. Na jednej scenie wystąpią: Zenon Martyniuk, Bad Boys Blue, Fun Factory, Boys i inni.

Podczas koncertu niekwestionowany król muzyki tanecznej, Zenek Martyniuk, zaprezentuje swoje największe hity! Nie zabraknie takich przebojów jak „Przez twe oczy zielone”, czy „Pragnienie miłości”! Kolejną gwiazdą wywodzącą się z nurtu disco polo będzie formacja Boys. Marcin Miller na pewno wykona takie utwory jak „Jesteś szalona”, czy „Najpiękniejsza dziewczyno”!

Oprócz rodzimych grup muzycznych na scenie wystąpią także zagraniczni artyści: Fun Factory, Bad Boys Blue, czy Jenny z legendarnego zespołu Ace of Base! „Discotex” w Gdańsku to idealna okazja, by przypomnieć sobie uwielbiane hity i zobaczyć największe gwiazdy muzyki tanecznej na żywo. Start imprezy o godz. 19:00.

Komentarze
© Polo TV 2018