2020-03-18

#ZOSTAŃWDOMU i włącz Polo TV! Czemu warto być z nami?

0

Tego jeszcze nie było! Do odwołania otwieramy dla Was nasze linie SMS. Specjalnie dla widzów naszej stacji przedłużamy możliwość pozdrawiania smsami. Opowiedzcie bliskim, co robicie, pozdrówcie kolegów z klasy i znajomych, którzy tak jak Wy zostali w domu. Od 18 marca codziennie od godziny 11:15 do 16:00 w Polo TV linie SMS są dla Was otwarte!

Polo TV chce być z Wami w każdym momencie życia! #damyrade to nasza myśl przewodnia! Pozdrów swoich bliskich, kolegów z kasy i powiedz, co robisz w domu. Razem przetrwamy najgorszy moment. A Polo TV zadba o dawkę najlepszej muzyki dla Ciebie i bliskich.

Przedłużamy dla Was możliwość pozdrawiania smsami! Dlatego komunikujcie się z bliskimi i wszystkimi, którzy tak jak Wy zostali w domach. Podzielcie się tym, co robicie, może będziecie dla kogoś inspiracją! Albo po prostu umilcie czas sobie i innym wysyłając śmieszne wiadomości.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polo TV (@telewizja.polotv)Mar 18, 2020 o 3:01 PDT

Każdego dnia od poniedziałku do piątku od godziny 11:15 do 16:00 w Polo TV linie SMS są otwarte. W programie nie zabraknie również wielkich hitów dance i muzyki porywającej do tańca! #ZOSTAŃWDOMU i włącz w Polo TV. Twój dzień stanie się lepszy, a przy tym zdobędziesz dodatkową porcję energii! #damyrade

Aby pozdrowić, wystarczy wysłać sms pod numer 7142 (koszt wiadomości 1,23 zł z VAT), zaczynając go od słowa LOVE lub LIKE i dodając swoje pozdrowienia.

 

Pobierz regulamin SMS

Komentarze
© Polo TV 2018