2020-03-21

Top One wypuszcza nowy utwór. Będzie hitem?

0

Lider zespołu, Paweł Kucharski opowiada o powstaniu najnowszego singla. Zespół wydaje nową płytę „The Best”, która zawiera reedycję oryginalnych wykonań utworów pochodzących z albumów „No Disco No.1” i „Poland Disco No.2”. Czy nowa piosenka ma szansę pobić rekordy popularności takich hitów jak „Biały miś”, „Kochaj mnie” czy „Dziś uciekam”?

Lider zespołu zdradza kulisy powstania nowego utworu:

Piosenka „Wybaczę Ci” powstała zupełnie spontanicznie. Jesteśmy w trakcie prac nad zupełnie nowym, autorskim materiałem. Nasz manager, Marek Kwiecień, zaproponował, abyśmy posłuchali kilka propozycji z jego „szuflady”, bo może coś nam się spodoba i umieścimy utwór w nowym albumie. Od razu zwróciłem uwagę na piosenkę o roboczej nazwie „WOE” i postanowiłem wziąć ją na warsztat...

Zbudowałem podstawę aranżu i linię wokalną, następnie dołączyli do mnie Darek i Robert. Tak też powstała gotowa aranżacja „Wybaczę Ci”. W tym samym okresie, podczas udziału w Benefisie Zenka Martyniuka, w kuluarach poznaliśmy znanego i poważanego autora tekstów - Marka Dutkiewicza. Wtedy tekściarz podjął się napisania słów do „Wybaczę Ci”.

Szybko doszło do ostatecznej realizacji wersji tego utworu. Po kilku dopieszczających sesjach, utwór „Wybaczę Ci” przyjął ostateczną formę i trafił na najnowszą płytę „The Best”, która oprócz wspomnianej piosenki zawiera reedycję oryginalnych wykonań utworów pochodzących z albumów „No Disco No.1” i „Poland Disco No.2”. Premiera płyty w postaci CD ukaże się w sprzedaży 20 marca 2020 r., a 15 kwietnia 2020 r. również na winylu.

Komentarze
© Polo TV 2018