2020-04-30

Przebojowa Majówka zostaje przełożona na...

0

Czy jeszcze w tym roku fani muzyki disco polo będą bawić się w amfiteatrze w Stężycy? Na festiwalu corocznie gości kilkadziesiąt tysięcy fanów, na scenie występuje plejada gwiazd muzyki disco i dance, jednak pandemia uniemożliwia organizację tak wielkiej imprezy w planowanym terminie. Na kiedy organizatorzy planują przenieść Przebojową Majówkę?

Obecna sytuacja spowodowana pandemią COVID19 uniemożliwia właściwe przygotowanie, a następnie realizację imprezy w sposób gwarantujący bezpieczeństwo widzów i ekipy jej produkującej.

W amfiteatrze w Stężycy corocznie bawi się kilkadziesiąt tysięcy osób, w związku z powyższym, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem uczestników i odpowiedzialnością, organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu majowej edycji. Jednakże jednocześnie zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby impreza odbyła się w tym roku w najbliższym dogodnym i możliwym terminie. Już dziś zapraszamy do oglądania poprzednich edycji w Polo TV w letnich miesiącach (maj, czerwiec etc.) w każdą niedzielę o godzinie 20:10, powtórki programu czwartek 20:00, sobota 16:15.

 

Komentarze
© Polo TV 2018