2020-06-01

„Letnia Scena Polo TV”: Jeszcze bliżej gwiazd disco polo!

0

Program, w którym artyści grają kameralne koncerty w miejscach, które kochają. Latem Polo TV transmitowało koncerty gwiazd disco polo przed wielotysięczną publicznością. W tym roku wielkie festiwale są odwołane, ale artyści mimo to, nadal występują dla swoich fanów! Gdzie odbędą się mini koncerty i kto na nich zagra?

W te wakacje w Polo TV odbędą się koncerty gwiazd w zupełnie nowej formule. Zamiast dużych imprez plenerowych Polo TV zaprasza na cykl letnich mini koncertów „Letnia Scena Polo TV”.

Od 13 czerwca w każdą sobotę spotkamy się z największymi gwiazdami disco polo na trzynastu koncertach, które zrealizujemy w miejscach bliskich sercu gwiazd. Mini sceny pojawią się w ogrodach, salonach, na łąkach czy w salach zamkniętych domów kultury. Bez publiczności, ale z największymi i najwierniejszymi fanami - naszymi widzami!

Każdy odcinek składa się z dwóch lub trzech mini recitali gwiazd, podczas których artyści wykonują zarówno swoje najbardziej znane hity jak i nowości. Dodatkowo występy wzbogacone są krótkimi rozmowami w domowej atmosferze, które poprowadzą Maciek Smoliński oraz Kamil Górski.

W projekcie „Letnia Scena Polo TV” pojawią się m.in. After Party, Camasutra, Andre, Weekend, Top Girls, Mig, Power Play, Mig, Czadoman.

„Letnia Scena Polo TV” w każdą sobotę od 13 czerwca do 5 września o godz. 14:15 na antenie Polo TV.

Powtórki w każdą niedzielę o godz. 17:15 oraz we wtorki i czwartki o godz. 16:00.

Komentarze
© Polo TV 2018