2020-06-30

Tygodniowy rozkład jazdy programu „Disco Studio”

0

Zapowiada się bardzo gorący tydzień w Polo TV. Co czeka widzów programu? Szykuje się szalony tydzień z Disco Studio. Tylko w tym tygodniu aż dwie premiery od Dejwa i Weź nie pytaj! Zdradzimy kompleksy Geska, wpadkę z planu teledysku zespołu Redox. Pokażemy najlepsze stylizacje gwiazd. Sprawdźcie co czeka na was w poszczególne dni.

PONIEDZIAŁEK 16.11

Program poprowadzą: Klaudia Wiśniowska i Maciej Smoliński

W programie, dlaczego Defis odwołał ślub? Czy Donald Trump wynajął sobowtóra pierwszej Damy? Ile Claudi wydaje na ubrania i co zrobić, by wyglądać jak ona.

WTOREK 17.11

Program poprowadzą: Edyta Folwarska i Jacek Mędrala

Tylko u nas i tylko dzisiaj premiera najnowszego utworu zespołu Weź nie pytaj. Prowadzący zdradzą kulisy rozpadu zespołu Freaky Boys. Powiedzą też, dlaczego i po co strajkuje Bartek Padyjasek.

ŚRODA 18.11

Program poprowadzą: Klaudia Wiśniowska i Maciej Smoliński

Tylko u nas! Co się stało na panie klipu zespołu Redox. Jak wyglądało wesele Elwiry i Mariusza z zespołu Mejk. Zdradzimy też, czy Marcin Miller ma problemy z modą.

CZWARTEK 19.11

Program poprowadzą: Edyta Folwarska i Jacek Mędrala

W programie dawno niewidziana rodzina Gwiazdowskich. Zdradzimy kompleksy Geska i odpowiemy na pytanie dlaczego ciągle nosi czapkę. A także ekskluzywna rozmowa z Patrykiem Pegzą.

PIĄTEK 20.11

Program poprowadzą: Edyta Folwarska i Jacek Mędrala

Już o 17:15 dowiecie się, jaki jest sposób Etny na odporność. Zdradzimy nową pasję Loverboya. Pojawi się też premiera najnowszego klipu Dejwa!

Komentarze
© Polo TV 2018