2020-06-30

Tygodniowy rozkład jazdy programu „Disco Studio”

0

Zapowiada się bardzo gorący tydzień w Polo TV. Co czeka widzów programu? Edyta Folwarska, Maciek Smoliński oraz Klaudia Wiśniowska i Jacek Mędrala przedstawiają ranking najprzystojniejszych mężczyzn w disco polo. Prowadzący wrócą też do początków muzyki dance oraz...

PONIEDZIAŁEK 29.06
Program prowadzą: Klaudia Wiśniowska i Jacek Mędrala
 
W programie ranking najprzystojniejszych aktorów. Model Norbert Hawryluk porozmawia z naszymi prowadzącymi o trudach modelingu, o tym czy kobiety lubią wymuskanych mężczyzn. Kamil Chludziński z grupy Extrazy wraz z najpopularniejszym polskim mongołem Bilgun Ariunbaatarem opowiedzą o męskim kanonie urody i zdradzą, którzy mężczyźni według nich są atrakcyjni. Edyta Przytulska (Cayra) przedstawi subiektywny ranking najprzystojniejszych gwiazd disco polo. Szykuje się smakowity odcinek.
 
WTOREK 30.06
Program poprowadzą: Edyta Folwarska i Maciej Smoliński
 
W odcinku motyw przewodni: skóra, fura i komóra, czyli jak podrywa się w disco polo. Jeżeli nie wiesz, jak zdobyć serce ukochanej w tym odcinku gwiazdy disco polo zdradzą swoje sposoby na podryw. Marcus P. opowie, jak podrywa się w Stanach Zjednoczonych, a jak w Polsce i dlaczego, swata wszystkich kolegów w Polsce. Najsłynniejszy rolnik, który od lat szuka żony, czyli Adam Kraśko opowie o tym, co działa na kobiety ze wsi.
 
ŚRODA 01.07
Program prowadzą: Klaudia Wiśniowska i Jacek Mędrala

Zaczynamy sezon urlopowy! Zdradzimy, gdzie wybrać się na wymarzone wakacje w Polsce. Klaudia Wiśniowska i Jacek Mędrala opowiedzą o tym, jak uwielbiają spędzać wolny czas.  W programie pojawi się również Andre i jego hit „Aleksandra”. Jak myślicie, czy usłyszymy go w języku niemieckim?
 
CZWARTEK 02.07
Program poprowadzą: Edyta Folwarska i Maciej Smoliński
 
Prowadzący cofną się do lat 90. i opowiedzą o początkach muzyki chodnikowej. Kto tak naprawdę jest ojcem chrzestnym tego nurtu muzycznego? Czy to prawda, że nazwę „disco polo” wymyślił Zenek Martyniuk? Pojawi się też smaczek dla wszystkich fanów Shazzy.
 
PIĄTEK 03.07
Program prowadzą: Klaudia Wiśniowska i Jacek Mędrala
 
Weekend zaczynamy na ostro! Gośćmi programu będą: Mega Dance, Dziemian i Faster.  Obchodzimy dzisiaj nietypowe święto: Dzień Ostrej Papryczki Chili, a więc w odcinku wszystko będzie na ostro: ostre brzmienia, teledyski, kobiety. Zapowiada się naprawdę pikantnie!
Komentarze
© Polo TV 2018