2020-06-30

Tygodniowy rozkład jazdy programu „Disco Studio”

0

Zapowiada się bardzo gorący tydzień w Polo TV. Co czeka widzów programu? Szaro, mokro, zimno? Nie w „Disco Studio”! Sprawdź co nasi prezenterzy przygotowali dla was w tym tygodniu.

PONIEDZIAŁEK 28.09

Program poprowadzą: Klaudia Wiśniowska i Jacek Mędrala

Dzisiaj z okazji dnia tajniaka przyjrzymy się gwiazdom ukrywającym oczy pod okularami i twarze pod maskami. Nie zabraknie też premier.

WTOREK 29.09

Program poprowadzą: Edyta Folwarska i Jacek Mędrala

Nic tak nie pobudza jak dobrze zaparzona kawa. Dzisiaj świętujemy dzień kawy. Na kanapie pojawi się Skolim. Jesteście ciekawi czy woli kawę z mlekiem czy bez? Oglądajcie nas.

ŚRODA 30.09

Program poprowadzą: Klaudia Wiśniowska i Jacek Mędrala

Uwaga! Dziś panowie obchodzą swoje święto czyli dzień chłopaka. Jeżeli jesteście ciekawi jaki prezent kupić z tej okazji, oglądajcie „Disco Studio”. Ewa Basta zdradzi również, jak tego dnia rozpieści swojego męża

CZWARTEK 1.10

Program poprowadzą: Edyta Folwarska i Maciej Smoliński

Szykujemy się na wesele! Co na siebie założyć, jak wybrać odpowiednią kapelę o tym porozmawiają nasi prowadzący. Magda Narożna zdradzi, co działo się w kulisach programu „Disco Band Weselny Show”.

PIĄTEK 2.10

Program poprowadzą: Klaudia Wiśniowska i Jacek Mędrala

Jeżeli lubicie biesiadę Śląską to ten odcinek na pewno wam się spodoba. Nie zabraknie dobrej muzyki, gwary i prawdziwych śląskich osobowości.

Komentarze
© Polo TV 2018