2020-07-09

Zostań Miss Lata Polo TV. Czekamy na Ciebie!

0

Co musisz zrobić, aby zgłosić się do konkursu piękności? Szczegóły poniżej. Jeśli wszyscy mówią ci, że jesteś piękna, czujesz się dobrze przed kamerą, jesteś otwarta i nie boisz się nowych wyzwań. Zgłoś się do konkursu Miss Lata Polo TV. To właśnie ty możesz zostać najpiękniejszą Polką i wystąpić w teledysku gwiazdy disco polo.

Chcesz pokazać się całej Polsce i marzysz o tym, aby wystąpić w teledysku popularnej gwiazdy disco polo - Miłego Pana? Zgłoś się do konkursu na Miss Lata Polo TV!

Jeżeli znajomi i rodzina mówią ci, że jesteś wyjątkowa i nie boisz się kamer, zgłoś się do naszego konkursu już teraz. Cała Polska czeka właśnie na ciebie! Nie wprowadzamy ograniczeń wiekowych. Wyślij swoje zgłoszenie do 24 lipca 2020 r. na adres miss@grupazpr.pl.

Wiadomość mailowa powinna zawierać:
a) imię i nazwisko uczestniczki;
b) oświadczenie woli o zamiarze uczestnictwa w konkursie i akceptacji Regulaminu;
c) oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku na potrzeby przeprowadzenia konkursu oraz na potrzeby audycji;
d) adres e-mail do korespondencji;
e) telefon kontaktowy;
f) 3-5 zdjęć przedstawiających twarz, całą sylwetkę w dowolnym stroju oraz całą sylwetkę w stroju kąpielowym;
g) materiał wideo trwający nie krócej niż 45 sekund i nie dłużej niż 60 sekund przedstawiających autoprezentację bohaterki, zainteresowania oraz wyjaśnienie dlaczego powinna zostać Miss Polo TV.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie konkursu (tutaj).

Komentarze
© Polo TV 2018