2020-07-31

Miss Lata Polo TV 2020: Poznaj kandydatki, zobacz zdjęcia!

0

Która z nich zostanie najpiękniejszą Polką i wystąpi w klipie gwiazdy disco polo? W tygodniu 3-6 sierpnia prezentujemy pierwszą grupę kandydatek, które zgłosiły się do nas. Codziennie na naszym profilu Facebooka będziemy prezentować dwie z nich, a nasi widzowie zdecydują, które przejdą do kolejnego etapu.

Pierwsza kandydatka walcząca o tytuł Miss Polo TV to 32-letnia Paulina Urawska mieszkająca w Ząbkach. Uwielbia dzieci i dlatego pracuje w żłobku. Sama o sobie mówi, że jest zwariowana i zawsze wesoła, a taniec i disco polo kocha od najmłodszych lat. Lubi być fotografowana i oglądać nagrania ze sobą w roli głównej.

Kolejna kandydatka to 25-letnia Aneta Puchalska z podwarszawskiego Pruszkowa. Jak na prawdziwą fankę Polo TV przystało, budzi się i zasypia przy dźwiękach disco polo. Uwielbia czytać książki w języku angielskim, odpoczywać na łonie natury i jeździć na rowerze. Od niedawna jej serce należy do psa o imieniu Alvin.

Kandydatka z numerem 3 to pochodząca z Warszawy 24-letnia Sandra Sadłowska. Jak sama o sobie mówi, jest artystką z charakteru – gra na fortepianie, śpiewa i tworzy muzykę. Bierze również udział w sesjach zdjęciowych. Uważa, że prawdziwa Miss powinna być skromna i wiedzieć, że ten tytuł nie czyni jej lepszą od innych.

Czwarta kandydatka to pochodząca z Legionowa 20-letnia Marta Fonder. Pracuje jako recepcjonistka w siłowni, ale ma na swoim koncie również występy w teledyskach disco polo. Marta interesuje się modą, sportem i muzyką. Marzy o karierze w modelingu. Mówi o sobie, że jest pogodną, szczerą optymistką.

Kandydatka nr 5 to 22-letnia Lidia Wiśniewska. Jak na młodą kobietę ma niezwykłe pasje – kocha łowić ryby i organizuje zloty samochodów w polskich górach. Chciałaby zostać Miss Polo TV, aby pokazać innym, że każda z nich jest wyjątkowa i warto spełniać swoje marzenia.

23-letnia Paula Palenka mieszka w Warszawie, ale pochodzi z Chełma. Na co dzień studiuje, gra w teledyskach oraz jest epizodystką w serialach. Lubi dobrą muzykę, szczególnie disco polo oraz nie przestaje się uśmiechać.

Kandydatka nr 7 to pochodząca z okolic Mławy 26-letnia Ewa Koźlik-Barcikowska. Mimo młodego wieku jest już szczęśliwą mężatką i mamą trójki dzieci, które wychowuje w rytmach Polo TV. Chciałaby zostać Miss, bo jak mówi, w końcu jest konkurs, w którym każda kobieta ma szansę zwyciężyć.

Kandydatka nr 8 to 18-letnia Kamila Staros z Warszawy. Jej największą pasją jest jeździectwo i udział w zawodach konnych, a swoją przyszłość zawodową wiąże z weterynarią. Kamila od zawsze marzyła o karierze modelki, a ponieważ nie wyobraża sobie życia i zabawy bez disco polo, konkurs o tytuł Miss Polo TV wydał jej się idealną szansą.

Na powyższe kandydatki można głosować na profilu Facebook Polo TV od 3 do 6 sierpnia. Codziennie zaprezentujemy po 2 kandydatki i to widzowie zdecydują, które z nich przejdą na kolejnego etapu.

Komentarze
© Polo TV 2018