2020-08-06

Miss Lata Polo TV 2020: Poznaj kandydatki, zobacz zdjęcia!

0

Która z nich zostanie najpiękniejszą Polką i wystąpi w klipie gwiazdy disco polo? W tygodniu 10-13 sierpnia prezentujemy pierwszą grupę kandydatek, które zgłosiły się do nas. Codziennie na naszym profilu Facebooka będziemy prezentować dwie z nich, a nasi widzowie zdecydują, które przejdą do kolejnego etapu.

Kandydatka nr 9 to pochodząca z Tarnowa 25-letnia Justyna Starzyk. Jak sama o sobie mówi, jest szalona i kocha adrenalinę, a szczególnie szybkie samochody, skoki na bungee i ze spadochronem. „Dżasta”, bo tak nazywają ją znajomi, lubi dobrze wyglądać, dlatego interesuje się modą. W wolnym czasie fotografuje.

Kolejna kandydatka do tytułu Miss Lata Polo TV to pochodząca z okolic Nysy 25-letnia Alicja Pawluś (nr 10). Kocha disco polo, nie boi się kamer, a przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Alicja kolekcjonuje również nietypowe pasje i umiejętności - zajmuje się pszczelarstwem, pracowała także w kolejnictwie, planując trasy pociągów.

Kandydatka nr 11 to 32-letnia Agnieszka Ławrynowicz z Hajnówki. Kocha muzykę i taniec, na imprezowy parkiet wkracza pierwsza, a schodzi z niego ostatnia. Sama o sobie mówi, że czasem jest słodka, czasem namiętna a czasem szalona. Inni mówią jej, że ma w sobie to coś... a w szczególności magnetyzujący wzrok, urodę i charakter.

19-letnia Izabela Dziaćko to kandydatka numer 12. Pochodzi z małej miejscowości Gieczno w województwie łódzkim. Uczy się w liceum plastycznym i to właśnie sztuka zajmuje większość jej czasu. Od niedawna Iza eksperymentuje również z modelingiem. Kocha taniec i muzykę, oczywiście disco polo. Chciałaby zostać Miss, żeby pokazać innym, że warto walczyć o swoje marzenia.

Kandydatka z nr 13 to 42-letnia Natalia Jankowska-Urant pochodząca z Jaworzna. To artystyczna dusza malująca obrazy opracowaną przez siebie techniką przy użyciu kawy, herbaty, kakao, czekolady, cynamonu, piwa i farb olejnych. Na co dzień pracuje w domu kultury oraz w szkole średniej.

Kolejna kandydatka to 30-letnia Anna Mroczek (nr 14) z miejscowości Żukowo Otomino. Na co dzień zajmuje się dziećmi. Jej pasją od zawsze jest muzyka, która daje jej poczucie wolności oraz taniec, będący sposobem na wyrażanie siebie i uczuć. Chciałaby zostać Miss Lata Polo TV, aby poczuć się docenioną i pokazać innym, że muzyka daje szczęście.

Kandydatka numer 15 to 23-letnia Magdalena Kot z Karczewa. Na co dzień pracuje w szkole specjalnej z dziećmi upośledzonymi. Interesuje się śpiewaniem, modą oraz tańcem, szczególnie przy muzyce disco polo. Zdobyła już tytuł Miss Ziemi Otwockiej. Jak sama mówi, jest przepełniona pozytywną energią i lubi się uśmiechać.

Ostatnia kandydatka to 18-letnia Klaudia Garus (nr 16) z Gołkowic. Jak na swój młody wiek przystało, Klaudia uczy się w liceum ogólnokształcącym. Jest aktywną fanką piłki nożnej i siatkówki. Kocha podróże oraz spędzanie czasu ze znajomymi. Gdziekolwiek jest i cokolwiek robi, towarzyszy jej muzyka disco polo.

Na powyższe kandydatki można głosować na profilu Facebook Polo TV od 10 do 13 sierpnia. Codziennie zaprezentujemy po 2 kandydatki i to widzowie zdecydują, które z nich przejdą na kolejnego etapu.

Komentarze
© Polo TV 2018