2020-08-17

Zenek Martyniuk i Maryla Rodowicz razem na scenie

0

13 września w Gorzowie Wielkopolskim królewski duet zagra na zakończenie lata! Czym zaskoczą, co pokażą, czy przygotowują coś specjalnego na ten wyjątkowy koncert w Amfiteatrze Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim? Nie może Was zabraknąć!

To będzie prawdziwy muzyczny show, jakiego do tej pory nie widzieliście! Coś wyjątkowego na otarcie łez po dobiegających końca wakacjach. Królowa polskiej muzyki popularnej Maryla Rodowicz w duecie z królem disco polo Zenkiem Martyniukiem rozgrzeją Was mocniej niż letnie upały. Tylko w Gorzowie Wielkopolskim, 13 września przeżyjecie totalny muzyczny odlot podczas pierwszego Muzycznego Zakończenia Lata.

Wspólny występ gwiazd już niejednokrotnie udowodnił, że muzyka łączy porywając tłumy publiczności do wspólnego świętowania. Radość, miłość i zabawa, bo nie można inaczej odbierać przebojów Maryli i Zenka. Każdy je zna i śpiewa! Przecież to król i królowa muzyki rozrywkowej, którzy tworzą fascynujące muzycznie królestwo, w którym ludzie bawią się, tańczą, śpiewają i wspólnie świętują.

Czy i tym razem zaskoczą nas tworząc wokalny duet marzeń? Przekonacie się 13 września w Amfiteatrze Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim, podczas roztańczonego Muzycznego Zakończenia Lata. Koncert otworzy Tadeusz Seibert nowy polski głos, finalista X edycji „The Voice of Poland”.

Bilety do nabycia od 29 lipca na https://www.eventim.pl

Partnerem głównym wydarzenia jest Miasto Gorzów Wielkopolski, a współorganizatorem jest Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim. Partnerami medialnymi Muzycznego Zakończenia Lata w Gorzowie Wielkopolskim są: Gazeta Lubuska i NaszeMiasto.pl oraz Polo TV.

Komentarze
© Polo TV 2018