2020-08-24

Miss Lata Polo TV 2020: Półfinał. Zobacz zdjęcia kandydatek!

0

Która z nich zostanie najpiękniejszą Polką i wystąpi w klipie gwiazdy disco polo? W tygodniu 24-28 sierpnia prezentujemy półfinalistki naszego konkursu. Codziennie na profilu na Facebooku będziemy prezentować dwie z nich - te które będą gościć w „Disco Studio” w danym dniu, a Wy - nasi widzowie zdecydujecie, które cztery kandydatki przejdą do finału.

Kandydatka to tytułu Miss Lata Polo TV Marta Fonder pracuje jako recepcjonistka w siłowni, ale ma na swoim koncie również występy w teledyskach disco polo. Marta interesuje się modą, sportem i muzyką. Marzy o karierze w modelingu. Mówi o sobie, że jest pogodną, szczerą optymistką.

Kolejna kandydatka to pochodząca z Tarnowa 25-letnia Justyna Starzyk. Jak sama o sobie mówi, jest szalona i kocha adrenalinę, a szczególnie szybkie samochody, skoki na bungee i ze spadochronem. „Dżasta”, bo tak nazywają ją znajomi, lubi dobrze wyglądać, dlatego interesuje się modą. W wolnym czasie fotografuje.

Kamila Staros pochodzi z Warszawy. Jej największą pasją jest jeździectwo i udział w zawodach konnych, a swoją przyszłość zawodową wiąże z weterynarią. Kamila od zawsze marzyła o karierze modelki, a ponieważ nie wyobraża sobie życia i zabawy bez disco polo, konkurs o tytuł Miss Polo TV wydał jej się idealną szansą.

Kolejna kandydatka to 25-letnia Aneta Puchalska z podwarszawskiego Pruszkowa. Jak na prawdziwą fankę Polo TV przystało, budzi się i zasypia przy dźwiękach disco polo. Uwielbia czytać książki w języku angielskim, odpoczywać na łonie natury i jeździć na rowerze. Od niedawna jej serce należy do psa o imieniu Alvin.

Izabela Dziaćko pochodzi z małej miejscowości Gieczno w województwie łódzkim. Uczy się w liceum plastycznym i to właśnie sztuka zajmuje większość jej czasu. Od niedawna Iza eksperymentuje również z modelingiem. Kocha taniec i muzykę, oczywiście disco polo. Chciałaby zostać Miss, żeby pokazać innym, że warto walczyć o swoje marzenia.

23-letnia Paula Palenka mieszka w Warszawie, ale pochodzi z Chełma. Na co dzień studiuje, gra w teledyskach oraz jest epizodystką w serialach. Lubi dobrą muzykę, szczególnie disco polo oraz nie przestaje się uśmiechać.

23-letnia Magdalena Kot z Karczewa na co dzień pracuje w szkole specjalnej z dziećmi z niepełnosprawnościami. Interesuje się śpiewaniem, modą oraz tańcem, szczególnie przy muzyce disco polo. Zdobyła już tytuł Miss Ziemi Otwockiej. Jak sama mówi, jest przepełniona pozytywną energią i lubi się uśmiechać.

Pochodząca z Jaworzna Natalia Jankowska-Uran to artystyczna dusza malująca obrazy opracowaną przez siebie techniką przy użyciu kawy, herbaty, kakao, czekolady, cynamonu, piwa i farb olejnych. Na co dzień pracuje w domu kultury oraz w szkole średniej.

Na powyższe kandydatki można głosować na profilu Facebook Polo TV od 24 do 28 sierpnia. Codziennie zaprezentujemy po dwie kandydatki i to widzowie zdecydują, które z nich przejdą na wielkiego finału.

Komentarze
© Polo TV 2018