2020-10-27

Wyjątkowy półfinał programu „Disco Band Weselny Show”

0

Uczestnicy programu wkraczają w decydującą fazę rywalizacji. Kto przekona jury? W sobotę 31 października na antenie Polo TV odcinek półfinałowy, z którego tylko trzy zespoły przejdą do wielkiego finału. Gwiazdą odcinka będzie Andre, który wykona wielki przebój „Ale Ale Aleksandra”.

Dziewięć najlepszych muzycznych ekip wykona piosenki przed jury. O miano zwycięzcy „Disco Band Weselny Show” walczą grupy z całej Polski. Kontrast to kolorowa formacja pochodząca z Mazowsza. Na swój występ czeka także muzyczna arystokracja z okolic Warszawy, czyli Muzokracja. Nie zabraknie także czterech przystojnych mężczyzn z okolic Łodzi - Crazy. Przed jury zaprezentują się Muzykalni, czyli prawdziwi góralskie serca prosto ze Starego Sącza. Zagrają Wszystko Jedno, czyli grupa z Olsztyna, która szturmem przedarła się przez poprzednie etapy. Na scenie zaprezentuje się przebojowa i uśmiechnięta formacja z Malborka - New Smile. W programie także złote chłopaki z brylantem na czele prosto z Raciborza, czyli grupa Golden Boys and Girls. Zwariowany pełen pozytywnej energii band z Tczewa - Cristo Dance będzie chciał namieszać w tym etapie. Na swoje wykonanie czekają również miłośnicy weselnych pierników prosto z Torunia, czyli Taki Band! Stawka jest wysoka, bo zwycięski zespół w „Disco Band Weselny Show” wystąpi na prestiżowym Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie.

Z puli piętnastu największych weselnych przebojów prowadzący wylosowali po jednym hicie dla każdego zespołu. Grupa New Smile nie była zadowolona z utworu. Będzie musiała zmierzyć się z przebojem „Jedzie pociąg z daleka”. W ekipie Muzokracji panowała wielka radość, bo zaprezentują „One way ticket”. - Do finału przejdzie zespół idealny w 110% - komentował występy Jakub Urbański. Formacja Kontrast trafiła na piosenkę „Ale Ale Aleksandra”, z czego nie kryli zadowolenia. Zespółowi Crazy także spodobał się wynik losowania, bo trafili na przebój „Flames of love”. Taki Band przed jurorami wykona „Gimmie, gimmie, gimmie”. - Prezentujecie bardzo wysoki poziom - mówił Norbert Bieńkowski. Zwariowana formacja Wszystko Jedno losowanie potratowała jako muzyczne wyzwanie, bo zaśpiewa „Sempre sempre”. Grupa Cristo Dance liczyła na zupełnie inny repertuar, a trafili na przebój „Za Tobą pójdę jak na bal”. Mimo obaw ich występ zachwycił Magdę Narożną: - Niby zwykły utwór, który każdy zna, ale zagraliście go inaczej - mówiła. Górale nie kryli pozytywnego zaskoczenia, gdy okazało się, że mają zagrać piosenkę „Jak się masz kochanie”. - Naprawdę jesteście wspaniałą kapelą - komentował Sławomir Świerzyński. Grupa Golden Boys and Girls pod koniec stwierdziła, że wszystkie piosenki, na które liczyli, zostały wylosowane... w konsekwencji muszą zaśpiewać „Hej wesele”.

Który zespół poradził sobie najlepiej z wylosowanym repertuarem? Kto zawładnie sercami jurorów? - Ten program przerósł wyobrażenie muzycznego poziomu rywalizacji zespołów weselnych - podsumował półfinały lider grupy Bayer Full. Po wszystkich występach przyjdzie pora na burzliwą naradę jurorów, która wyłoni finałową trójkę. „Disco Band Weselny Show” w sobotę 31.10 o godz. 17:30 na antenie Polo TV.

Komentarze
© Polo TV 2018