2020-10-31

„Wesele z piekła rodem”: Co się wydarzy na weselu?

0

Po dwa odcinki nowego serialu w każdą sobotę o godz. 20:00 w Polo TV. „Wesele z piekła rodem” to dziesięć odcinków, w których za każdym razem poznajemy nowe pary młode i ich rodziny. Nietypowe zdarzenia, kłótnie, a nawet zdrady - to wszystko przydarza się bohaterom nowej produkcji. Tego nie można przegapić!

„Wesele z piekła rodem” to dziesięć uroczystości weselnych, które odbywają się w domu weselnym prowadzonym przez Krystynę Zajączek. Każdy odcinek to inne wesele, inna para młoda i jej rodzina. A każde wesele to inna historia, która zaskakuje swoim przebiegiem.

Krystyna zajmuje się organizacją wesel od piętnastu lat i w swoim życiu widziała już wiele. Pomagają jej podkochujący się w niej pan Zbyszek, który liczy, że splot nieoczekiwanych zdarzeń sprawi, że Krystyna odwzajemni jego uczucie oraz jej syn Krystian przystojny wodzirej, który na weselach lubi przede wszystkim flirtować z kobietami. Niezobowiązujące spotkanie i randki to jego żywioł. Niestety z tego powodu miewa kłopoty.

Zdrady, szantaże, policja, kradzież, bójki i gangsterzy, a nawet trup. To wszystko można przeżyć jedynie na „Weselu z piekła rodem”. Tłem dla wydarzeń będzie muzyka. Weselne hity w serialu zagrają Endrju, Błażej Drab z zespołem Estrada, Mr Sebii oraz zwycięzca pierwszej edycji programu „Disco Band Weselny Show”.

Po dwa odcinki serialu „Wesele z piekła rodem” w każdą sobotę o godz. 20:00 na antenie Polo TV.

Komentarze
© Polo TV 2018