2020-11-17

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z gwiazdami disco polo!

0

Wielki hit Telewizji POLSAT od 16 listopada o godz. 21:00 na antenie Polo TV. Po spektakularnej wygranej Czadomana w 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Telewizja Polo TV przypomina ostatnią serię programu oraz wybrane występy gwiazd disco polo ze wszystkich edycji. Kto znów pojawi się na ekranie?

Po ogromnym sukcesie przedstawiciela muzyki disco polo Czadomana, który wygrał 13. edycję programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Telewizja Polo TV postanowiła przypomnieć widzom występy gwiazd muzyki dance, jakie pojawiły się w programie we wszystkich edycjach.

Od 16 listopada od poniedziałku do czwartku o godz. 21:00 będzie można zobaczyć m.in. wykonania Pawła Jasionowskiego z grupy Masters oraz Sławomira z 7 edycji programu. Następnie przypomnimy 10. edycję, w której wystąpił Bogumił Romanowski, czyli Boogie z formacji Łobuzy. Kolejnym sezonem, który zagości na antenie Polo TV będzie 13. edycja z niezapomnianymi występami Czadomana.

Oprócz występów artystów disco polo, wcielających się tak jak Czadaman w Ozziego Osbourna, Steviego Wondera, Magdę Umer, Danutę Rinn czy Luciano Pavarottiego oraz Sławomira występującego jako m.in. Paul McCarney, Grzegorz Turnau, Elton John, czy Freddie Mercury i Pawła Jasionowskiego jako Bruno Marsa, Mansa Zelmerlowa czy Eugeniusza Bodo, pojawią się również inne polskie gwiazdy wcielające się w światowej sławy artystów.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - Edycja z gwiazdami disco polo od 16 listopada od poniedziałku do czwartku o godz. 21:00 w Polo TV.

Komentarze
© Polo TV 2018