2020-11-30

Capitan Folk - nowy projekt muzyczny skazany na sukces!

0

Zespół łączy dwa nurty muzyczne - biesiadne i rytmy wojskowe. Tego jeszcze nie było! Wokalista, Dawid Kurnik, to doświadczony piosenkarz, który ma za sobą spektakularną wygraną w programie „Disco Star”. Czy nowy projekt zdobędzie sukces, a utwór „Kalinka” wersji Capitana Folka 2.12 pobije rekordy oglądalności?

Capitan Folk to nowy projekt muzyczny, który z pewnością pokochają miliony Polaków. Od dawna wiadomo, że „Lubimy te melodie, które znamy”, więc Capitan Folk jest po prostu skazany na sukces.

Wokalistą zespołu jest Dawid Kurnik, który wraz z zespołem Obsesja wygrał 6. edycję programu „Disco Star”. Niestety formacja nie przetrwała próby czasu i zawiesiła działalność. Wtedy zapadła decyzja o solowej karierze artysty.

Capitan Folk to połączenie dwóch nurtów muzycznych - biesiada i rytmy wojskowe. Jest to pierwszy tego typu projekt na polskim rynku dance. W repertuarze znajdują się zarówno najpopularniejsze melodie na przykład Katiuusza, Hej sokoły, Karczmareczka jak i również autorskie nagrania. Całość jest utrzymana w klimacie folk.

Premiera pierwszego utworu „Kalinka” wersji Capitana Folka 2.12 w grudniu w programie „Disco Studio” o godz. 17:15 w Polo TV.

Komentarze