2020-12-28

„Disco Weekend z Blondi”: Takiego programu nie było!

0

Elegancka blondynka i ekstremalne wyzwania? Trudno to sobie wyobrazić? Program prowadzi niezawodna Edyta Folwarska. Jakie zadania ją czekają? Czy wykona je wszystkie? Kto będzie jej gościem? Od Nowego Roku w każdy piątek o 17.00 w Polo TV nowy program „Disco Weekend z Blondi”.

„Disco Weekend z Blondi” to program dla tych, którzy nie mogą doczekać się weekendu oraz dla tych, którzy szukają pomysłu, jak go spędzić. Ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą wiedzieć jak go przeżyć, aby mieć co wspominać.

Razem z Blondi - Edytą Folwarską odwiedzimy zaskakujące miejsca, poznamy niezwykłych ludzi i zrealizujemy szalone pomysły, a wszystkiemu będzie towarzyszyła wspaniała muzyka disco. „Disco Weekend” ma inspirować i nastrajać widzów do fantastycznego weekendu. A Edyta Folwarska podpowie, jak spożytkować wolny czas, aby się nie nudzić!

W programie pojawią się również Maciek Smoliński i Jacek Mędrala - prezenterzy stacji Polo TV. Przekonajmy się, jak w nowych rolach odnajdzie się cała trójka już w Nowy Rok o godz. 17:00 w Polo TV.

„Disco Weekend z Blondi” w Polo TV w każdy piątek o godz. 17.00.

Komentarze