2021-02-25

Teresa Werner już czeka na wielkanocne życzenia!

0

Marzysz o niezwykłym prezencie dla swoich najbliższych na święta? Nasza gwiazda, Teresa Werner, w autorskim programie „Koncert Życzeń z Teresą Werner” przeczyta specjalne życzenia z dedykacją dla twoich przyjaciół i rodziny. Już możesz wysłać życzenia. Nie czekaj!

Wielkanoc to czas szczególny, dlatego warto pomyśleć wcześniej o niezwykłym prezencie dla najbliższej osoby. Dlatego już teraz czekamy na wasze zgłoszenia z życzeniami. To nie lada gratka dla wszystkich fanów Teresy Werner. Nasza gwiazda w swoim autorskim programie odczyta wszystkie życzenia, które prześlecie na adres e-mailowy:
teresa.werner@polotv.pl. To nic nie kosztuje.

Jak wysłać życzenia?
Wystarczy wysłać je drogą e-mailową na adres teresa.werner@polotv.pl, a pojawią się w programie. Co powinien zawierać e-mail wysłany do nas?

Zasady zgłaszania życzeń do programu „Koncert życzeń z Teresą Werner”:
Zgłoszenia życzeń/pozdrowień należy dokonać na adres: teresa.werner@polotv.pl, poprzez przesłanie bezpłatnej wiadomości pocztą elektroniczną (e-mail) zawierającą:
a) imię i nazwisko oraz data urodzin/imienin/rocznicy osoby/osób, których życzenia dotyczą (najlepiej z miesięcznym wyprzedzeniem),
b) treść życzeń w formie pisemnej maksymalnie 500 znaków (można do wiadomość załączyć zdjęcia) wraz z informacją, kto przekazuje te życzenia,
c) opcjonalnie treść życzeń można dostarczyć w formie nagrania wideo trwającego nie krócej niż 45 sekund i nie dłużej niż 60 sekund, w formacie HD w mp4, nagranych w poziomie, jako załącznik wiadomości e-mail (można przesłać również link do WeTransfer/iCloud/Google Drive/YouTube lub innego serwisu transferowego on-line).

Wysłanie wiadomości e-mail zawierającej życzenia/pozdrowienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dotyczącego zgłoszeń (regulamin dostępny na www.polotv.pl). Wszystkie treści życzeń/pozdrowień wysyłane przez użytkowników są moderowane. Dopiero po akceptacji moderatora będą emitowane na antenie POLO TV.

Regulamin Koncert życzeń z Teresą Werner

Komentarze