2021-12-17

Program świąteczny POLO TV. Poznaj szczegóły oferty!

0

Propozycje przygotowane przez stację na pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia. Nie zabraknie muzycznych wspomnień, wzruszającej, ciepłej i serdecznej rodzinnej atmosfery oraz wciąż uwielbianych wielkich przebojów disco polo. Poznaj szczegóły koncertów „Szalone lata 90-te” i „Koncert życzeń z Teresą Werner”.

W pierwszy dzień Świąt w Polo TV od rana będzie panowała ciepła, rodzinna atmosfera. O godz. 15:30 odbędzie się wielka premiera. „Szalone lata 90-te” to dwuczęściowy koncert jubileuszowy połączony z... teleturniejem. W dwóch drużynach dowodzonych przez Roberta Klatta i Sławomira Świerzyńskiego wystąpią m.in. Top One, Fanatic, Voyager, Model MT i Mr. Dex.

W programie zaproszeni goście zaprezentują takie przeboje jak „Czarownica”, „Biały miś” czy „Szalona”. Gośćmi specjalnymi będą Shazza oraz Weekend. Nie zabraknie również przedstawicieli młodego pokolenia, czyli zespołu Playboys i formacji Camasutra. Gwiazdy będą musiały wykazać się zarówno wiedzą, jak i pamięcią. O godz. 19:00 Robert Klatt zaprasza na specjalne świąteczne wydanie „Disco Polo Live”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Polo TV (@telewizja.polotv)

Drugi dzień Bożego Narodzenia to przede wszystkim świąteczny „Koncert życzeń z Teresą Werner”. Od godziny 12:15 prowadząca przekaże widzom Polo TV gorące życzenia od ich bliskich, dedykując wszystkim wyjątkowe na ten gwiazdkowy czas piosenki.