2022-03-09

„Wesela z piekła rodem”: Czwarty sezon od 12 marca

0

Stacja muzyczna POLO TV z kontynuacją popularnego serialu. Poznaj szczegóły! Czwarty sezon „Wesel z piekła rodem” to gwarancja wielkich emocji, miłosnych historii i zabawnych zwrotów akcji. Oto, co zaplanowano w kolejnych odcinkach produkcji. Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Jakich gości specjalnych należy wyczekiwać? Oglądaj od 12 marca w sobotę o godz. 20:00 i 21:00!

Będzie się działo!
Czwarty sezon „Wesel z piekła rodem” to mieszanka wybuchowa zwariowanych historii i to nie tylko tych miłosnych! Na stanowisko szefowej wraca niezastąpiona Alinka (Dorota Salamon), ale władza nad salą trafia w ręce nowego inwestora. Robson (Sebastian Kryspin) mianuje się złotym królem kuchni, a Krystian (Sławomir Mandes) przechodzi samego siebie w zabawianiu gości. Kelnerka Marysia (Magdalena Siudyka) zostaje zamieszana w ucieczkę panny młodej, a Seba (Krystian Hołdak) za bardzo idzie w tango i... śmiertelnie naraża się Alince. W sali weselnej robi się coraz bardziej niebezpiecznie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Polo TV (@telewizja.polotv)

Każdy odcinek show to inna opowieść, historia pełna intrygi, śmiechu i szaleństwa, która dostarczy widzom masę rozrywki. Gościnnie udział w serialu wezmą również gwiazdy muzyki disco polo, m.in. Camasutra, Gesek, Cristo Dance.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Polo TV (@telewizja.polotv)

Jak ekipa domu weselnego odnajdzie się w nowych sytuacjach? Kto okaże się nowym inwestorem? Czy Sebastian obroni twarz przed Alinką? Czwarty sezon „Wesel z piekła rodem” w każdą sobotę o godzinie 20:00 na antenie POLO TV!