2022-03-09

Wiosna w POLO TV: Zobacz szczegóły ramówki stacji!

0

Jeszcze więcej fascynujących programów dla fanów muzyki disco i dance. Sprawdź! Wiosną w POLO TV na antenie zostaną wyemitowane m.in. kontynuacje „Wesel z piekła rodem” i „Koncertu życzeń z Teresą Werner”. To jednak nie wszystko! Stacja przygotowała także zaskakującą nowość, czyli „Disco Relax”, w zupełnie nowej odsłonie.

Kultowy program w nowym wydaniu
Powrót „Disco i relax w Tomkiem Samborskim” (dawniej „Disco Relax”) zaplanowano na niedzielę 27 marca 2022 roku. Program zostanie wyemitowany o godzinie 11:00. Nie zabraknie w nim wywiadów z największymi gwiazdami muzyki oraz innych niespodzianek. Premierowe odcinki na antenie Polo TV w każdą niedzielę.

Zwariowane historie miłosne i nie tylko
Od 12 marca 2022 roku widzowie zobaczą czwarty sezon hitowego serialu „Wesela z piekła rodem”. Na stanowisko szefowej wraca niezastąpiona Alinka (Dorota Salamon), ale władza nad salą trafia w ręce nowego inwestora. Robson (Sebastian Kryspin) mianuje się złotym królem kuchni, a Krystian (Sławomir Mandes) przechodzi samego siebie w zabawianiu gości. Kelnerka Marysia (Magdalena Siudyka) zostaje zamieszana w ucieczkę panny młodej, a Seba (Krystian Hołdak) za bardzo idzie w tango i... śmiertelnie naraża się Alince. W sali weselnej robi się coraz bardziej niebezpiecznie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Polo TV (@telewizja.polotv)

Każdy odcinek to inna historia, pełna intrygi, śmiechu i szaleństwa, która dostarczy widzom masę rozrywki. Gościnnie udział w produkcji wezmą również gwiazdy muzyki disco polo, m.in. Camasutra, Gesek, Cristo Dance. Jak ekipa domu weselnego poradzi sobie z kolejnymi przygodami? Kto okaże się nowym inwestorem? Czy Sebastian obroni twarz przed Alinką? Premierowe odcinki w każdą sobotę o godzinie 20:00.

Co jeszcze?
Wiosenna ramówka w Polo TV będzie również kontynuacją programów takich jak „Koncert życzeń z Teresą Werner” (niedziela, godz. 12:05), „Disco Polo Live” Roberta Klatta (sobota, godz. 19.00) czy „Disco Weekend z Blondi” (piątek, godz. 17:00).
Dni powszednie pełne będą muzyki oraz ciekawostek ze świata disco polo dzięki codziennemu „I Love Disco”, prowadzonego przez Norberta Bieńkowskiego (poniedziałek-piątek, godz. 14:30). Świeże premiery muzyczne pojawią się w „Strefie Nowości” (sobota, godz. 18:30).

Komentarze