2022-05-05

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Oto szczegóły imprezy!

0

Trzydziestolecie disco polo z udziałem największych gwiazd. Podczas koncertu występy między innymi takich artystów jak Boys, Shazza, Weekend, Piękni i Młodzi, Sławomir, Mig, Daj To Głośniej i After Party, czyli podczas jednego wydarzenia na scenie cały przekrój artystów, którzy królowali i królują w muzyce tanecznej. Disco Hit Festiwal Kobylnica 5 sierpnia w Telewizji POLSAT, Disco Polo Music i POLO TV.

Mieszanka pokoleń
Kultowy Disco Hit Festiwal Kobylnica to najważniejsza impreza disco polo i dance w Polsce. Wielkie święto muzyki, podczas którego na jednej scenie, jednego wieczoru występują wykonawcy młodego pokolenia oraz gwiazdy, które od lat znajdują się na szczycie list przebojów.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022
Tegoroczna edycja poświęcona jest trzydziestoleciu disco polo, a więc obejmie cały przekrój artystów królujących w tym gatunku od lat 90. do czasów współczesnych. W programie występy między innymi takich artystów jak Boys, Shazza, Weekend, Piękni i Młodzi, Sławomir, Mig, Daj To Głośniej i After Party. Jubileuszowa gala to sentymentalna podróż w czasie przez trzy dekady ze wspomnieniami najpiękniejszych momentów tego kolorowego nurtu muzyki tanecznej.

Czas na powtórkę sukcesu
Festiwal w poprzednich odsłonach bił rekordy popularności, a oglądalność sięgała ponad dwóch milionów widzów. Jak będzie w 2022 roku?

Disco Hit Festiwal Kobylnica 5 sierpnia w Telewizji POLSAT, Disco Polo Music i POLO TV.

Komentarze