2022-06-01

Lato w POLO TV. „Letnia Scena” i „Disco Weekend z Blondi”

0

Odwiedziny ciekawych miejsc z gwiazdami muzyki tanecznej na antenie stacji. Prowadzący show „Disco Weekend z Blondi”, między innymi Edyta Folwarska, spędzają miło czas z gwiazdami disco-polo nie tylko na koncertach, ale i w często zaskakujących lokalizacjach. Oto szczegóły odjazdowych wakacji POLO TV!

„Disco Weekend z Blondi”
Ciekawe wakacyjne wyzwania. Tytułowa „Blondi”, czyli Edyta Folwarska, poszukuje pomysłu jak spędzić weekend. Co interesuje ją najmocniej? Sposoby, osoby i miejsca, które sprawią, że będzie miała co wspominać. Razem z nią odwiedzamy zaskakujące okolice, poznajemy niezwykłych ludzi i realizujemy szalone pomysły, a przy tym wszystkim towarzyszy wspaniała muzyka disco. „Disco Weekend z Blondi” to program, który ma za zadanie przede wszystkim zainspirować i nastroić widzów do fantastycznego weekendu. W programie pojawiają się również inni prezenterzy stacji - Maciek Smoliński i Jacek Mędrala.

Premierowe odcinki „Disco Weekend z Blondi” w POLO TV w każdy wakacyjny piątek o godz. 17:00.

„Letnia Scena POLO TV”
Spotkanie z największymi gwiazdami disco polo w trzeciej edycji koncertów „Letniej Sceny POLO TV”. Kameralne wydarzenia realizowane w najbardziej nieoczekiwanych i zaskakujących miejscach. Ekipa POLO, jak sami o sobie mówią, pojawia się wszędzie tam, gdzie jest dobra zabawa i muzyka taneczna! Tym razem mini sceny między innymi w lesie niedaleko Zamościa, na lotnisku, na łące koło Płocka, na jeziorze Mikorzyńskim czy na „bezludnej” wyspie niedaleko Władysławowa. Każdy z odcinków składa się z dwóch lub trzech minirecitali gwiazd, podczas których wykonują one zarówno swoje najbardziej znane hity, jak i premierowe utwory. Na scenie m.in.: D Bomb, Power Play, Discoboys, Eratox, Camasutra, Extazy, Top Girls, After Party, Mateusz Mijal, Monika Chwajoł, Fanatic, Mr. Dex, Top One, Dejw i Bajera.

Premierowe odcinki programu „Letnia Scena POLO TV” od 25 czerwca do 27 sierpnia w każdą sobotę o godz. 14:15.