2022-12-29

Łódź Disco Fest 2022: Sylwester w Polo TV i Disco Polo Music

0

Szalona zabawa z największymi hitami disco w wykonaniu plejady gwiazd tego gatunku! Po dwóch latach przerwy czas na powrót do największej imprezy halowej, czyli Łódź Disco Fest. Na scenie ponad trzydziestu artystów, grupa taneczna oraz pokaz laserów godny najważniejszych światowych wydarzeń muzycznych. Transmisja w sobotę 31 grudnia od godz. 19:30 w Polo TV i Disco Polo Music.

Największe gwiazdy i najlepsze hity
Niesamowity koncert sylwestrowy, na którym króluje muzyka taneczna! Na scenie m.in.: Skolim, Zenon Martyniuk, Power Play, Masters, Joker, After Party, Camasutra, Weekend, Playboys, Jorrgus, Extazy, Topky, Mig, Szpilki, Capitan Folk, Iness, Łobuzy, Quest, Czadoman, Discoboys, Classic oraz królowa disco - Shazza! Artyści przygotowali swoje największe hity disco i dance oraz utwory znane z list przebojów w całkiem nowych i zaskakujących aranżacjach. To wszystko gwarantuje noc pełną pozytywnej energii i pozwala z ogromną radością przywitać nowy 2023 rok. Podczas koncertu w roli prowadzących Katarzyna Morawska i Marcin Kotyński z kanału Disco Polo Music oraz Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala z Polo TV.

Wyślij życzenia bliskim!
Podczas koncertu na antenach Polo TV i Disco Polo Music specjalne linie SMS, dzięki którym można pozdrawiać i składać noworoczne życzenia swoim bliskim. Bawmy się razem i powitajmy wspólnie nadchodzący 2023 rok!

Patronat nad koncertem Łódź Disco Fest 2022 objęła Prezydent Miasta Łodzi, pani Hanna Zdanowska.