2023-06-23

Tak było na koncercie Disco pod Gwiazdami - Białystok 2023!

0

Siódma edycja kultowej imprezy, a na niej największe gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki tanecznej. Na scenie m.in. Komodo, Thomas Sykes, S.T.S.B. Fka Fun Factory, Loona, Skolim, Thomas Anders & Modern Talking, Minelli i Olivia Adams. Jakie przeboje wybrzmiały w Białymstoku? Sprawdź wideo z wyjątkowego wydarzenia!

Czy to miłość?
Komodo i Michael Shynes nigdy nie zawodzą. Dowodem na to jest ich interpretacja utworu „Is This Love”, który w oryginale należał do brytyjskiego zespołu hardrockowego Whitesnake. Teledysk do piosenki odtworzono ponad 28 milionów razy na YouTube.

Dyskografia pełna przebojów
Szalone lata 90., czyli S.T.S.B fka Fun Factory na scenie. „Don't Go Away” to jeden ze sztandarowych utworów w repertuarze niemieckiej formacji. „Nie ma już takiej muzyki”, „To były czasy”, „Pięknie się tego słucha” - komentowali fani kapeli.

Zabawa w najlepsze
Co dalej? Na Disco pod Gwiazdami nie mogło zabraknąć takiego singla jak „I Wanna Be with You”. Pomimo upływu lat S.T.S.B fka Fun Factory wciąż pełni są energii i potrafią dostarczyć show najwyższej jakości. Brawo!

Lato w pełni
Urlop, piaszczysta plaża, słońce, woda. Z tym kojarzy się utwór „Vamos a la playa”. Holenderska wokalistka Loona narobiła szumu na listach przebojów w 2010 roku. I niezmiennie ten cover utworu Mirandy pozostaje kojarzony z wakacjami.

Ciepło, cieplej, gorąco!
Kto następny? Skolim i jego najnowszy przebój „Temperatura”. Zakładano, że utwór ma szansę stać się hitem lata 2023, ale po tym występie to już właściwie pewne!

Melodia znana i lubiana
Utwór, którego ciężko nie znać. „Cheri, Cheri Lady” to jedyny singiel promujący drugi album niemieckiego zespołu Modern Talking. Ileż jest w nim nostalgii i tęsknoty za latami 80.!

Międzynarodowy przebój
„Brother Louie” dostał się na listy przebojów m.in. w Niemczech, Austrii, Belgii, Kanadzie, Meksyku, Izraelu, a nawet i w RPA! Modern Talking nie mogli pominąć tego przeboju podczas koncertu w Białymstoku.

Minelli na topie
Mocno i z pazurem! Tak było, gdy na scenie rozbrzmiał huczny singiel „MMM” z zeszłego roku. Rumuńska piosenkarka Minelli po raz kolejny udowodniła, że jest gwiazdą światowego formatu.

A na pożegnanie...
Imprezę zamknęła druga z rumuńskich wokalistek Olivia Addams. Pożegnała się utworem „Stranger”. Dziękujemy, że byliście z nami!

Pierwsza część koncertu transmitowana była przez Polsat. Sprawdź, kto jeszcze wystąpił na scenie w Białymstoku:
Tak było na imprezie Disco pod Gwiazdami. Zobacz wideo!