2023-08-09

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2023. Szczegóły!

0

Obowiązkowy punkt na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. 11 i 12 sierpnia w amfiteatrze nad Jeziorem Czos dwa dni nieposkromionej zabawy, przy ulubionych weselnych hitach z największymi gwiazdami! Gospodarzami są Ela Romanowska i Rafał Maserak, a nad wszystkim czuwa specjalistka od najlepszych wesel - Izabela Janachowska. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2023 w piątek 11 sierpnia od godz. 20:05 w Polsacie, a od godz. 22:30 w Disco Polo Music i Polo TV. W sobotę 12 sierpnia drugi dzień wydarzenia na żywo od godz. 20:00 w SUPER POLSAT i Disco Polo Music.

Nowa młoda para i...
W tym roku na ślubnym kobiercu aktor i satyryk Michał Koterski, którego wybranką została aktorka kabaretowa Olga Łasak. W roli gospodarzy największej imprezy ślubnej tego lata są Ela Romanowska i Rafał Maserak - festiwalowe małżeństwo, które po raz siódmy zabierze publiczność i widzów w podróż w rytm największych weselnych hitów. Zapleczem organizacyjnym zajmuje się specjalistka od najlepszych wesel - Izabela Janachowska.

Festiwal Weselnych Przebojów - 1 dzień
W piątek 11 sierpnia 2023 roku na scenie między innymi Boys, Classic, Akcent, Sławomir, Masters, Helena Vondráčková, Playboys, Halina Mlynkowa, Weź Nie Pytaj, Mariusz Kalaga, Mig, Szpilki, Francesco Napoli, Sheyla Bonnick The Sounds of Boney M, Daj To Głośniej.

Cudowne powroty do Mrągowa
- To mój siódmy Festiwal Weselnych Przebojów. Uwielbiam ten czas, uwielbiam ten festiwal i atmosferę, która panuje w mrągowskim amfiteatrze. Ludzie wstają już na pierwszej piosence i bawią się do samego końca! Znają wszystkie piosenki. Są takie hity, bez których żadne wesele się nie odbędzie, ale każdego roku staramy się to urozmaicać. Jak na prawdziwym weselu będzie trochę starego, trochę nowego, coś pożyczonego. To jest niesamowite, że za każdym razem, kiedy kończy się festiwal w Mrągowie, ludzie, wychodząc, już pytają, czy zobaczymy się za rok - mówi prowadząca Ela Romanowska. - Znam Mrągowo, lubię tam wracać. Festiwal też nie ma przede mną tajemnic. Jestem z nim związany od lat. Prowadziłem go, byłem świadkiem, wodzirejem, a teraz wystąpię w roli pana młodego - zapowiada Michał Koterski.

Weselne hity
Huczne zaślubiny Olgi i Michała zaplanowane zostały wspólnie z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Sławomir z żoną Kajrą w przeboju „Miłość w Zakopanem”, Helena Vondráčková - czeska gwiazda estrady, której głos zachwyca od pokoleń, w duecie z Marcinem Millerem zaśpiewa piosenkę „Długa noc”. Sheyla Bonnick The Sounds of Boney M z piosenkami „Rivers of Babylon” czy „Daddy Cool” przeniesie widzów w czasie do złotych lat disco. Zenon Martyniuk porwie weselnych gości przebojami „Przez Twe Oczy” i „Przekorny los”, a zespół Boys wykona ponadczasowy hit „Wolność”. Artyści oprócz swoich największych hitów, zaśpiewają również przeboje, których nie może zabraknąć na żadnym polskim weselu: „Szła dzieweczka do laseczka”, „Rudy się żeni”, czy „Hej wesele”.

Festiwal Weselnych Przebojów - 2 dzień
W sobotę 12 sierpnia 2023 roku na publiczność i widzów czekają szalone poprawiny! Na mrągowskiej scenie tacy artyści jak: Don Vasyl, Halina Mlynkova, Filip Lato, Dziani, Vasyl Junior, Elza, Andre, Krywań, InoRos, Daj To Głośniej, Classic, Cygańscy Książęta, Kapela Ciupaga.

Na Festiwal Weselnych Przebojów zaprasza Telewizja POLSAT, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i miasto Mrągowo. Patronami medialnymi są Radio VOX FM, magazyn „Na Żywo” i Interia.

  

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2023 na żywo w piątek 11 sierpnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT, a od godz. 22:30 w Disco Polo Music i Polo TV. W sobotę 12 sierpnia drugi dzień wydarzenia na żywo od godz. 20:00 w SUPER POLSAT i Disco Polo Music.