2020-11-02

Wielki finał programu „Disco Band Weselny Show”

0

Rozstrzygający odcinek w sobotę 7 listopada o godz. 17:30 na antenie Polo TV. Setki najlepszych zespołów weselnych w Polsce, największe taneczne przeboje oraz masa muzycznych emocji - tak było podczas castingów oraz bitew do programu „Disco Band Weselny Show”. Teraz czas na wielki finał! To niezapomniane emocje i dużo dobrej energii!

Ostatni odcinek programu rozpocznie się od wspólnego wykonania przez jurorów piosenki „To wesele” specjalnie przygotowanej na finał „Disco Band Weselny Show”. Norbert Bieńkowski zagra na gitarze, Magda Narożnej spróbuje swoich sił na perkusji, Kuba Urbański da popis swoich umiejętności na akordeonie, a przewodniczący jury Sławomir Świerzyński będzie odpowiedzialny za wokal.

Do ostatniego odcinka zakwalifikowały się trzy zespoły: Crazy, Taki Band oraz Muzokracja. Finał jest podzielony na trzy muzyczne etapy. W pierwszym z nich zespoły będą musiały zaśpiewać weselny przebój. Osobą odpowiedzialną za przygotowanie formacji jest Tomasz Butryn - doskonały polski klawiszowiec, kompozytor i multiinstrumentalista.

Formacja Crazy przygotowała piosenkę „Daj mi tę noc”. W czasie prób trener podpowiedział uczestnikom, by spróbowali zmienić aranż utworu. W przygotowaniach brała też udział Magda Narożna. Taki Band wykona „Żono moja”, a na treningu nie mogło zabraknąć Sławomira Świerzyńskiego. Na koniec rundy zaprezentuje się Muzokracja w hicie „Cudownych rodziców mam”. - Na początku było niepewnie, ale później się otworzyli - skomentował Tomek Butryn. W zajęciach radami służyli także Kuba Urbański i Norbert Bieńkowski.

W drugiej rundzie finałowej grupy wykonują biesiadne przeboje. Zespołowi Taki Band przypadł utwór „Hej sokoły”, Muzokracja wylosowała „Szła dzieweczka”, a Crazy zaprezentuje „Ore ore”. - Te trzy zespoły pokazują tak wyrównany poziom, tak zaskakują muzyką, aparycją oraz wykonaniem, że ja nie mam jeszcze faworyta - dodał na koniec przewodniczący jury.

Trzecie starcie grup to wielkie hity jurorów wykonane wspólnie z nimi na scenie. Muzokracja gra razem z Norbertem oraz Kubą w piosence „Ja w to nie wierzę”. Grupa Crazy wykona razem z Magdą Narożną wielki szlagier Pięknych i Młodych pt. „Niewiara”. Z kolei z królem polskiej biesiady Sławomirem formacja Taki Band wykona „Blondyneczkę”. - Wydarzyło się coś fantastycznego! Myślę, że widzowie są wzruszeni i zadowoleni. Tu pojawiło się wszystko to, co powinno się pojawić na prawdziwym weselu - skomentowała na koniec Magda Narożna.

Kto zgarnie tytuł „Disco Band Weselny Show”? Kto oczarował jurorów i zapewni sobie występ na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie? Odpowiedź w programie w sobotę 7 listopada o godz. 17:30 na antenie Polo TV.

Komentarze
© Polo TV 2018