2020-11-06

Premiera teledysku grupy After Party „Na razie się bajerujemy”

0

Lider grupy After Party, Patryk Pegza, jak nikt inny dba o swoich fanów! Nie tylko rozpieszcza ich na swoich mediach społecznościowych, pokazując, jak wygląda jego życie kiedy nie koncertuje, ale także co chwila serwuje nowości muzyczne. Zobaczcie, co przygotował tym razem!

Już 11 listopada w „Disco Studio” na antenie Polo TV pojawi się premiera najnowszego utworu „Na razie się bajerujemy” grupy After Party. - Piosenkę napisałem kilka lat temu. Leżała w archiwum i czekała na dobry moment. Teraz odświeżyłem ją i wypuściłem w nowej wersji. Mam nadzieję, że spodoba się moim fanom i widzom Polo TV - wyznaje wokalista. - Piosenka opowiada o parze dwojga ludzi, którzy niby nie są ze sobą, a są, ale w zasadzie bardzo by chcieli ze sobą być. Trochę to skomplikowane, tak jak to w życiu bywa - dodaje z uśmiechem.

Telewizyjna premiera najnowszego teledysku grupy After Party „Na razie się bajerujemy” 11 listopada o godz. 17:15 w programie „Disco Studio” na antenie Polo TV. - „Na razie się bajerujemy”, a ja czekam na wasze opnie - zachęca do oglądania Patryk Pegza.

Komentarze
© Polo TV 2018