2022-08-17

XIII Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie. A na scenie... Sprawdź!

0

Na zakończenie wakacji fanów muzyki tanecznej czeka niezwykłe święto. Po dwuletniej przerwie wraca Wielkie Pożegnanie Lata! 25 sierpnia na stadionie w Iłowie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny disco, m.in. Classic, Boys, Weekend, Akcent, Mig, Skolim, Łobuzy, Top Girls, Czadoman, After Party, Miły Pan i wielu innych.

Wszyscy na to czekali!
Pożegnanie Lata w Iłowie już na stałe wpisało się do kalendarza najlepszych koncertów disco polo i dance w Polsce. Wydarzenie cieszy się popularnością, gromadząc nie tylko ogromną widownię pod sceną, ale i przed telewizorami. W tym roku retransmisja koncertów odbędzie się zarówno w Polo TV jak i Disco Polo Music.

Niesamowite show i wyjątkowy jubileusz
To będzie niezwykłe święto muzyki disco nie tylko dzięki największym gwiazdom tego nurtu, ale również dzięki oprawie, którą organizatorzy przygotowali na światowym poziomie. Tegoroczna edycja niesie ze sobą również nie lada niespodziankę. W Iłowie świętować będziemy jubileusz 30-lecia zespołu Classic. Na pewno nie zabraknie takich przebojów jak: „Ja dla Ciebie Ty dla mnie”, „Jolka, Jolka”, „Hej czy Ty wiesz”, „Jesteś wielkim spełnieniem moich marzeń”, czy „Miłość gorąca jak ogień”. Podczas tego występu możemy spodziewać się momentów szalonej zabawy, a nie wykluczone również że pojawią się chwile pełne wzruszeń. Jedno jest pewne - będzie się działo! Dodatkowo na świętowanie swojej trzydziestki Classic zaprosił gości specjalnych.

Wielkie Pożegnanie Lata w telewizji. Kiedy?
Retransmisja festiwalu we wrześniowe i październikowe soboty w Polo TV. Część I w sobotę 17 września o godz. 17:45.