2023-01-12

Pożegnalna Gala Disco w Lubinie. Szczegóły wydarzenia!

0

Ósma edycja największej imprezy tanecznej w regionie Zagłębia Miedziowego. W sobotę 28 stycznia 2023 roku w Hali RCS w Lubinie na Dolnym Śląsku po raz ostatnia szansa udziału w niezwykłym wydarzeniu. Podczas koncertu występy największych gwiazd disco. Do tej pory impreza przyciągnęła ponad 30 tysięcy widzów, a na jej scenie wystąpiło przeszło 60 artystów.

Gala Disco powraca
To ten czas w roku, kiedy mieszkańcy Lubina i okolic mogą na żywo usłyszeć przeboje bijących rekordy popularności zespołów - zarówno tych, które przez kilka lat działalności zdążyły już ugruntować sobie stałe miejsca w czołówkach list przebojów naszego kraju, jak i młodych wykonawców, którzy szturmem podbijają topowe miejsca platform streamingowych, osiągając rekordowe liczby odtworzeń i wyświetleń. Przez niemal dekadę Gala Disco w Lubinie cieszyła się coraz większym zainteresowaniem lubinian i mieszkańców bardziej oddalonych dolnośląskich miejscowości.

Line-up pełen kultowych postaci
Kolejna edycja imprezy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom również młodych ludzi. W Lubinie największe hity tego roku. Wydarzenie przyciąga nie tylko fanów muzyki disco z całej Polski, ale również celebrytów z branży rozrywkowej, social mediów oraz influencerów szeroko pojętego świata wirtualnego. W lubińskiej hali RCS wschodzące gwiazdy, które swoimi pierwszymi przebojami podbiły całą Polskę. Na scenie najmłodsze pokolenie Gali Disco: Team Skolim, Miły Pan i DiscoBoys, a także Sebastian Kowalczyk, Anasteisha Zakhandrevich i Mans Vechess oraz klasyka gatunku disco: After Party i Playboys. Specjalnie dla lubińskiej publiczności także występ zespołu Szpilki, dla którego to pierwszy koncert w tym regionie. Ukoronowaniem line-upu jest występ legendarnego już zespołu Boys, którego lider Marcin Miller określany jest jako twórca gatunku. Jego produkcje osiągnęły miano kultowych.

Sprzedaż biletów
Jak informują organizatorzy, kolejna impreza przypadająca na 28 stycznia 2023 roku jest jednocześnie ostatnią, zamykającą cykl pod szyldem Gali Disco. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, poza standardowymi, organizator udostępnił także bilety w wersji VIP, do nabycia w salonach sieci Empik, a także w większości bileterii internetowych. Wszystkie informacje na bieżąco na oficjalnym profilu Gali oraz na www.galadisco.pl.

Gala Disco vol. 8 objęta jest patronatem medialnym ogólnopolskich stacji muzycznych Disco Polo Music i Polo TV oraz portalu Discopolo.info.