2023-08-11

Festiwal Weselnych Przebojów 2023 w POLO.TV: Oto relacja!

0

Fantastyczna zabawa w rytm hitów, których nie może zabraknąć na żadnym weselu. Na scenie w amfiteatrze w Mrągowie pojawili się między innymi Sławomir, zespół Boys, formacja Classic, grupa Hamak Band oraz Zenon Martyniuk. Gościem zza granicy był włoski piosenkarz Francesco Napoli. Zobacz, co dokładnie zaśpiewano podczas wydarzenia.

Absolutny top
- Kochani, witajcie na najlepszej imprezie w Polsce! Tak się bawi Mrągowo! - tymi słowami Misiek Koterski rozpoczął koncert. Co na start? „Weselny pyton” Sławomira i Kajry! W teledysku do utworu wystąpili znani i lubiani, w tym między innymi prezenter Polsatu Krzysztof Ibisz i artysta internetowy CyberMarian. Piosenka wydana w 2020 roku biła rekordy popularności i wciąż potrafi sprawić, że publiczność rwie się do tańca. Nie inaczej było tym razem!

Coś starego i coś nowego
- Mamy coś jeszcze zaśpiewać? - zapytał Sławomir. Publika dała znać, że tak! Gwiazdor rock-polo sięgnął nie tylko po hit z przeszłości, ale także po jedną ze swoich ostatnich premier. „Cudowronek” to utwór wydany w 2023 roku, który znalazł się na płycie o tym samym tytule. - Mrągowo, fruniemy! - rzucił ze sceny wokalista.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Polo TV (@telewizja.polotv)

Nie lubię poniedziałków
Meksykańska fala na widowni wywołana przez Miśka Koterskiego i Rafała Maseraka. A następnie Marcin Miller i jego grupa Boys. Lider znanej formacji wziął „Urlop na żądanie”. Na scenie nie zabrało rekwizytów i tancerzy, którzy urozmaicili show. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Polo TV (@telewizja.polotv)

Wielki bal
- Kochani, zróbcie hałas - zachęcał jeden z muzyków zespołu Mig. Widownia momentalnie odpowiedziała na apel. Cały amfiteatr znał tekst refrenu „Zabiorę cię na bal”. - Jesteście wspaniali, brawa dla was! Dziękujemy serdecznie! - powiedział wokalista na koniec. 

„Cały mój świat dziś oddać chcę na Twoje ręce”
Zespół Classic uświetnił wydarzenie występem z utworem „Będę czekać”. Teledysk do tego singla odtworzono w serwisie YouTube prawie dziesięć milionów razy. To olbrzymi sukces i dowód na to, że grupa jest w fantastycznej formie.

Zabawa w najlepsze
Ekspresowy kurs tańca z nauczycielem Rafałem Maserakiem. - Lewa, prawa, dwie - tancerz koordynował ruchy weselników. Publika szybko zrozumiała, o co chodzi. „Tak się bawi, tak się bawi, Mrągowo” - krzyczeli ludzie zgromadzeni w amfiteatrze. Co dalej na playliście? Hamak Band, czyli Mirosław Kalisiewicz, Waldemar Dąże, Rafał Pastuszeńko i Leszek Laskowski. Panowie zaproponowali piosenkę „Kadryl”.

Król disco polo
Zenona Martyniuka nie trzeba przestawiać nikomu. Bez wątpienia to jedna z najjaśniejszych gwiazd disco-polo. Na start artysta zaśpiewał hit „Przekorny los”. I to nie był koniec! - Wszystkie dłonie klaszczą, jak najbliżej, jak najmocniej! Rewelacja! - krzyczał ze sceny wokalista. 

Celebracja na całego
Show must go on! Zenon Martyniuk pochylił się również nad innym wielkim przebojem ze swojego repertuaru. „Życie to są chwilę” doskonale wpisało się w formułę imprezy. Widownia była zachwycona!

Sukces goni sukces
Grupa Weź Nie Pytaj może pochwalić się, że utwór „Cicha woda” przesłuchano na YouTube ponad 20 milionów razy. A jak wypadło trio z wersją na żywo? Było żywiołowo, magicznie i cudownie! 

Wspaniała kooperacja
Zagraniczny gość? Oto Francesco Napoli, czyli włoski artysta, który znany jest z takich utworów jak „Balla balla”, „Piano piano” i „Marina”. W Mrągowie zagrał cover „Arrivederci Amore” w duecie z grupą Boys. 

Szampańska impreza
Jak długo na weselu bawi się zespół Szpilki? „Do białego rana”! Klaudia, Marlena i Milena dały czadu na scenie w amfiteatrze. „Dziewczyny piszczą, panowie krzyczą” - prosiły członkinie grupy. O taką energię właśnie chodziło!

A na finał...
- To było wspaniałe mrągowskie wesele - podsumowała imprezę Ela Romanowska. Na koniec Festiwalu Weselnych Przebojów zespół Masters. Paweł Jesionowski zaśpiewał „Nocy mało”. Dziękujemy, że byliście z nami!

W sobotę 12 sierpnia drugi dzień wydarzenia na żywo od godz. 20:00 w SUPER POLSAT i Disco Polo Music.

Festiwal Weselnych Przebojów 2023 - Mrągowo: