2020-09-09

Justyna Starzyk i Magdalena Kot zostały Miss Lata Polo TV​

0

Tego nikt się nie spodziewał! Tytuł najpiękniejszej zdobyły aż dwie dziewczyny! Rywalizacja była zacięta. Tysiące kobiet walczyły o tytuł Miss Lata Polo TV, ale to właśnie Justyna Starzyk i Magdalena Kot zagrają w teledyskach Miłego Pana i Czadomana.

Przez niespełna miesiąc, dziesiątki kandydatek walczyły o głosy naszych widzów. Śpiewały na wizji, zdradzały swoje sekrety i prezentowały swoje wdzięki. Dzisiaj już wiemy, która z nich zdobyła zaszczytny tytuł tej najpiękniejszej - Miss Lata Polo TV. Jak na wygraną zareagowały dziewczyny?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna Starzyk (@dzasta0207)Wrz 7, 2020 o 9:17 PDT

- Totalnie się tego nie spodziewałam. Myślałam, że tylko jedna z nas ma szansę zwyciężyć - wyznaje Magdalena Kot.Piękna brunetka zdobyła serca jurorów swoją wrażliwością. Kobieta opiekuję się niepełnosprawnymi dziećmi i z tym właśnie wiąże swoją przyszłość.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna Starzyk (@dzasta0207)Wrz 7, 2020 o 9:14 PDT

Jednak pięknych kandydatek było naprawdę dużo, dlatego jury zdecydowało, że wyłonią drugą Miss Lata Polo TV. Została nią Justyna Starzyk, kosmetolożka, która na finałowy odcinek przyleciała prosto z Holandii. - Bilet lotniczy kupiłam trzy godziny przed wylotem. To było totalne szaleństwo. Ten kto ma ze mną bliski kontakt wie, że uwielbiam Miłego Pana i słucham go na okrągło. Założenie szarfy i korony przez niego było dla mnie czymś niesamowitym - wyznaje Justyna. A było o co walczyć, bo prócz korony i szarfy dziewczyny zagrają w teledyskach Miłego Pana i Czadomana oraz gościnnie pojawią się podczas imprezy Sylwestrowej z Polo TV.

Komentarze
© Polo TV 2018