2020-12-22

Święta, Sylwester i Nowy Rok w Telewizji Polo TV

0

Spędźmy ten wyjątkowy czas razem z największymi gwiazdami disco polo! Tradycyjnie oprócz kolędowych koncertów oraz największego domowego disco party w Sylwestra w tym roku świąteczny czas umilą widzom wyjątkowe premierowe jubileusze Czadomana, Andre i zespołu After Party.

Święta z Polo TV to magiczny czas! W wigilię przez cały dzień na antenie Polo TV królować będzie świąteczna muzyka. Od godz. 16:00 tradycyjnie rozpocznie się wieczór kolęd: „Święta z Radkiem Liszewskim - Weekend”, następnie „Hej kolęda” oraz „Święta z gwiazdami disco polo”. Pierwszy Dzień Świąt to wyjątkowe edycje ulubionych programów Polo TV: „Norbert na weekend” i „I love disco” oraz wielkie jubileusze gwiazd. Premierowo Jubileusz 5 lat Czadomana, Koncert 25 lat disco polo oraz 25 lat zespołu Akcent. W Drugi Dzień Świąt kontynuacja jubileuszy. O godz. 16:00 premierowo 10-lecie zespołu Andre oraz jubileusze zespołów Boys i Classic.

W sylwestra oprócz wyjątkowych wydań programów od godz. 19:30 rozpocznie się Sylwester w Polo Tv, czyli największe domowe disco party. Na antenie pojawią się znane hity, przebojowi artyści i nieoczekiwani goście! W programie zostaną wykorzystane m.in. nagrania koncertowych występów gwiazd disco z kilku ostatnich edycji Łódź Disco Fest.

Nowy rok powitamy z jubileuszowym hukiem... ponieważ Telewizja Polo TV zaczyna świętować 10. urodziny! Na dobry początek pojawi się nowa produkcja „Disco Weekend”. Zaskakujący program, w którym prezenterka Edyta Folwarska zmierzy się z niecodziennymi zadaniami i najlepszą muzyką disco. A tuż po premierze kolejny premierowy jubileusz. O godz. 18:30 widzowie zobaczą 10 lat zespołu After Party.

Komentarze
© Polo TV 2018