2021-04-19

Wyjątkowy konkurs na dziesięciolecie POLO TV

0

Wygraną jest dwuosobowe zaproszenie na specjalny koncert urodzinowy. Poznaj zasady! Już od dekady stacja POLO TV prezentuje najlepszą muzykę disco polo i największe gwiazdy! Konkurs to jeden z elementów wielkiego świętowania dziesięciolecia.

Zasady konkursu
· Zgłoszenie do udziału w konkursie polega na wysłaniu na adres e-mail urodziny@polotv.pl wiadomości zawierającej pomysł na prezent urodzinowy dla Polo TV.
· Nie ma żadnych ograniczeń co do formy prezentu. Uczestnik ma pełną dowolność bo liczy się pomysł. Ważne aby w wiadomości e-mail pojawiło się zdjęcie lub video lub link lub inny dowód na to, że uczestnik przygotował prezent urodzinowy dla Polo TV. Opcjonalnie prezentem można zaprezentować w formie nagrania wideo trwającego nie krócej niż 45 sekund i nie dłużej niż 60 sekund, w formacie HD w mp4, przesłanego jako załącznik wiadomości e-mail (można przesłać również link do WeTransfer/iCloud/Google Drive/YouTube lub innego serwisu transferowego on-line). Wysłanie wiadomości e-mail jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dotyczącego zgłoszeń (regulamin dostępny na www.polotv.pl).
· Prezentem może być właśnie wykonanie ulubionej piosenki, tortu, wyklejanki itp.
· Ponadto zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko oraz pełny adres i telefon kontaktowy uczestnika konkursu.

Nagrody
· Nagrodą w konkursie jest dwuosobowe zaproszenie na specjalny koncert urodzinowy Polo TV, zorganizowany wyłącznie dla największych fanów stacji. Dokładna data i miejsca będzie podana w indywidualny zaproszeniu przekazanym zwycięzcy. Podczas koncertu wystąpią gwiazdy niespodzianki znane z anteny Polo TV oraz prezenterzy Polo TV.
· Koncert będzie rejestrowany a jego emisja nastąpi w dniu 28 sierpnia 2021 roku godz. 14.15 na antenie Polo TV.
· Koncert zostanie zrealizowany zgodnie z wytycznymi sanitarnymi a każdy Zwycięzca wraz osobą towarzyszącą zostanie przed koncertem przebadany na Covid19. Wynik pozytywny wyklucza możliwość realizacji nagrody, w tym udziału w koncercie.
· W konkursie przewidziane jest maksymalnie dziesięć nagród, jednak Organizator zastrzega sobie prawo do niewyłonienia pełnej ilości zwycięzców. Jedna nagroda to zaproszenie dla uczestnika konkursu wraz z osobą towarzyszącą na koncert oraz nocleg po koncercie w Warszawie dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej. Nagroda nie obejmuje dojazdu i powrotu do Warszawy, które są na koszt własny zwycięzcy.

Konkurs trwa od 19.04.2021 do 25.07 2021.

Zwycięzcy konkursu zostanie powiadomiony o zwycięstwie do dnia 30 lipca 2021, za pośrednictwem mejla zwrotnego lub za pośrednictwem telefonu.

Ważne
Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na publikację swojego pomysłu na prezent, w tym wizerunku wszystkich osób znajdujących się na zdjęciu lub filmie, jeśli taką formę ma odpowiedź, na profilach programu „Polo TV” na Facebooku, Instagramie i Tik-toku, na stronie internetowej www.polotv.pl oraz na publikację odpowiedzi w programach „Polo TV”.

Regulamin w załączniku

Komentarze